24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Tři body zůstaly v Chotěboři

5. F. Janda , 79. M. Somerauer (p.) , 88. M. Somerauer
13

Do třetí Chotěboře zajížděly již zachráněné Košetice. Domácí utkání zvládli a zvítězili 3:0.

Janda poslal Chotěboř do vedení

V páté minutě vyslal Bělovský do vápna centr, na který si počíhal Janda - 1:0. Od vstřelené branky hrála Chotěboř v klidu, ale další branky již nepřidala, to ani soupeř.

Somerauer přidal dvě branky

Ve druhé půli byl hned ze začátku po druhé kartě vyloučen Starý. V 79. minutě nařídil sudí za hru rukou pokutový kop, který Somerauer proměnil. Chotěbořský kapitán přidal i druhou branku, když ke konci pečetil na konečných 3:0.