24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Velké Meziříčí doma zvládlo utkání s Pelhřimovem

21. P. Svoboda , 32. A. Vlk , 68. M. Puža - 46. J. Homolka
13

Meziříčtí hráči navázali na minulé vítězství v Okříškách a díky výhře 3:1 nad Pelhřimovem natáhli šňůru vítězných zápasů na číslo pět.

Homolka před koncem snížil

Po dvaceti minutách hry se zjevil na malém vápně Svoboda, zachoval klidnou hlavu a zakončil - 1:0. Meziříčí přidalo i druhou branku, tentokrát Vlk, kterého našel přesný centr Svobody. V poslední minutě první půle ale zvládli hosté vyrovnat. Chybu v obraně potrestal Homolka.

Puža navýšil vedení

Do druhé půle vstoupil aktivněji Pelhřimov, ale nic nevedlo k vyrovnání. Naopak Meziříčí vedení navýšilo v 68. minutě, kdy Puža tečoval Polanského střelu.