25.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Dalším sestupujícím je Přibyslav

16. L. Kubů - 25. J. Eis
12

Přibyslav potřebovala nutně v Košeticích vyhrát, což se nepovedlo. Celky remizovaly 1:1.

Hosté vyrovnali

Více na míči byli hosté, kteří potřebovali vyhrát, ale do vedení šli domácí. V 16. minutě poslal centr do vápna Marek a Kubů hlavou rozvášnil košetické fanoušky. Domácí mohli jít ihned do dvoubrankového vedení, ale Suk trefil břevno. Hosté ve 25. minutě vyrovnali, když se po rohovém kopu prosadil Eis.

V druhé půli žádná další branka nepadla

Ve druhé půli byl k vidění fotbal nahoru dolů. Košetický tým mohl vrát vedení na sovji stranu, ale scházela finální fáze. Přibyslav selhala na zakončení vždy díky košetickému brankáři Jíšovi. Oba celky tak remizovaly 1:1.

TJ Sokol Košetice
J. Jíša [-] - Z. Suk [-] , L. Kubů [-] , V. Vlk [-] , M. Duba [-] , T. Marek [-] (80. P. Paťha [-] ) , P. Kubů [-] , T. Vejsada [-] (85. T. Kadlec [-] ) , L. Hanousek [-] , M. Skořepa [-] , J. Kordík [-]

SK Přibyslav
L. Pazderka [-] - J. Sibera [-] , J. Pospíchal [-] (81. J. Bačkovský [-] ) , L. Adamec [-] , L. Vykoukal [-] , J. Flekal [-] , M. Krčál [-] (20. A. Vostál [-] ) , S. Pochop [-] , M. Korel [-] , J. Eis [-] , J. Vopršal [-]

ŽK: 18. T. Vejsada , 32. L. Kubů , 44. T. Marek - 38. L. Vykoukal , 57. S. Pochop .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Stehlík Michal - PORUPKA František, STRATENÝ Michal.