25.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Ledeč nadělila Koutům devítku

12

Ledečtí fanoušci museli být spokojení, když jejich hráči nadělili doma Koutům 9:3.

Vysoké vedení Ledče

Již od prvních minut bylo jasno o utkání. Ve 2. minutě se po rohu prosadil Žemlička, o sedm minut později zakončil Pešek, který ve 14. minutě proměnil penaltu. Ve 38. minutě dali gól i hosté, přes obranu se dostal Dočekal a snížil na 3:1. Před odchodem do kabin se řítil sám na bránu Trpišovský a navýšil vedení.

Další dvě branky pro Peška

Ved ruhé půli se utkání dohrávalo, pokračovala nadílka od domácích, Pešek si připsal další dvě branky a konečné skóre se zastavilo na vysokých 9:3.