26.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Bystřice zvítězila nad Meziříčím

1. F. Adamec , 16. P. Sodomka , 64. M. Prášil , 67. P. Blaha , 70. M. Prášil - 76. M. Pech , 86. M. Pech
9

Bystřice mohla v případě zaváhání Humpolce na první místo, svého soupeře smetla 5:2, ale humpolečtí si svoji vedoucí pozici uhlídali.

Adamec poslal v 1. minutě Bystřici do vedení

Bystřice vstoupila do utkání skvěle a již po 1. minutě vedla zásluhou Adamce. Domácí byli v první půli lepší a v 16. minutě přidali další gól, tentokrát se prosadil Sodomka. Další šance ale proměněny nebyly, a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro domácí.

Pecha snížil dvěma góly

Ve druhé půli se ze začátku žádné gólové hdy nekonaly, vše ale změnila poslední půl hodina. V 64. minutš se prosadil Prášil, stejný hráč se trefil ještě v 70. minutě a jeho branky doplnil mezi ním v 67. minutě Blaha. Velmez se také vrhl do útoku a dvě trefy střídajícího Pecha odvrátily debakl, Velké Meziříčí prohrálo 5:2.