18.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

--

23

Jestliže se v rámci 18. kola radovali hned v třech případech domácí fotbalisté, v případě Koloděj by se jednalo o malou senzaci. Desátý celek tabulky hostil třetí Borek a favorit byl tak jasně daný. Pěkné utkání, které nabídlo řadu zajímavých momentů, skončilo po trefách Londina a Eliáše 2:0 pro hosty, kteří tak dál drží naději na druhé místo.

FK Borek
Ondřej Vaník (hráč): V Kolodějích jsme nastoupili bez několika stabilních hráčů základní sestavy. Na začátku zápasu se oba týmy rozkoukávali a hrála se vzhledem k náročnému povrchu a velkému horku spíš nakopávaná. Ke konci poločasu jsme zaslouženě šli do vedení po standardní situaci a v druhém poločase si cenné tři body pohlídali. Celé mužstvo podalo zodpovědný a bojovný výkon, který byl podpořen výborným výkonem brankáře Hřiba.

SK Koloděje nad Lužnicí
F. Švehla [-] - L. Polida [-] - J. Kubíček [-] , S. Melnykovskyi [-] , F. Puchýř [-] , T. Kolín [-] , A. Baťha [-] , T. Kubíček [-] , J. Deák [-] - O. Vichta [-] , I. Tajč [-]

FK Borek
M. Hřib [-] - J. Endlicher [-] , O. Vaník [-] , P. Schandl [-] - J. Svatoš [-] , Z. Kastl [-] , J. Knotek [-] , O. Hanžl [-] - P. Novák [-] , D. Eliáš [-] - M. Londin [-]

Hráči zápasu: M. Hřib .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: KRČÍN Zdeněk - POLIDA Václav (N), KOLOUCH Lukáš (N).