26.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Bohdalov otočil duel v Rantířově

17. J. Holub , 38. D. Vaněk , 43. D. Vaněk - 54. V. Koukal , 57. M. Procházka (vl.) , 76. P. Jaroš , 86. T. Doležal
25

Domácí po půli vedli o tři branky, ale hosté z Bohdalova předvedli úžasný obrat.

Domácí po poločase vedli

Sobotní zápas v Rantířově během devadesáti minut zdokumentoval jarní výkony domácího týmu, které byly velmi slabé.

Rantířov měl poslední zápas se sezonou rozjetý na jedničku. V 17. minutě se totiž trefil Jakub Holub – 1:0. Domácím vyšel i závěr prvního poločasu, když se v rozmezí šesti minut dvakrát trefil David Vaněk a bylo to 3:0 pro domácí. Do kabin tak rantířovští odcházeli v dobré náladě a s pohodlným náskokem v kapse.

Hosté otočili

Hostům pomohla poločasová přestávka a ve druhém poločase se začaly dít věci.  Nejprve Vojtěch Koukal po necelých deseti minutách druhé části snížil – 3:1. Chvíli na to si vstřelil vlastní branku Martin Procházka, který do sítě srazil Doležalovu střelu, a náskok domácích se začal rozplývat – 3:2. Hosté byli od této chvíle lepším týmem, a to dokumentovali i dvěma brankami. Nejprve v 76. minutě vyrovnal krásnou střelou Petr Jaroš – 3:3. Vítěznou branku zaznamenal v 86. minutě hostující kapitán a nejlepší hráč na hřišti Tomáš Doležal – 4:3.

Rantířov tak po tragickém jaru spadl až na 10. místo tabulky a nebýt povedeného podzimu, tak by se pravděpodobně poroučel o soutěž níže. Bohdalov ve své první sezoně po postupu skončil na pěkném 9. místě.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: K poslednímu utkání jsme odjížděli s cílem bodovat a nezkazit si slavnostní zakončení sezony. V prvním poločase byli domácí hodně produktivní. Změny, které udělal trenér o přestávce se vyplatily. Domácí ve druhém poločase prakticky neohrozili naši branku. Všem hráčům i trenérovi Machatkovi patří upřímné poděkování.