Počítky rozhodly ve druhém poločase!

29

Jediný gól Halamky rozhodl o výhře Počítek nad Rozsochy.

První poločas branku nepřinesl

Ve 23. kole přivítal SK Transformátor Počítky na svém hřišti mužstvo z Rozsoch. Domácí chtěli potvrdit svoji dobrou formu a čtvrtou výhrou v řadě si upevnit náskok na čele Okresního přeboru. Hosté potřebují každý bod k záchraně, a proto se očekával tvrdý boj. Domácí se od začátku utkání tlačili před hostující branku, ale bez šancí. Hosté těžili z rychlých brejků, které především táhl Padrtka s Jarošem. První velkou šanci utkání měl domácí František Toman, ale jeho hlavička z bezprostřední blízkosti branky skončila v náruči Střešnáka. Ještě větší šanci měl Roman Halamka, ale po perfektní přihrávce Maška počítský střelec netrefil odkrytou branku. Největší šanci prvního poločasu měl ovšem Patrik Ločárek, který z pokutového kopu trefil pouze tyč. Do kabin se odcházelo za stavu 0:0

Halamka rozhodl jedinou brankou v zápase

Druhý poločas chtěly Počítky rozhodnout, ale dlouho se jim nedařilo střelecky. Opět po kombinaci Mašek – Halamka měl domácí střelec odkrytou branku hostů, ale opět úspěšný nebyl. Hosté v tuto dobu pouze nakopávali na své mladé rychlé útočníky, ale obrana domácích je prakticky k ničemu nepustila. První branka padla v 65. minutě. Honza Mašek zahrával rohový kop, na který si naběhl Roman Halamka a přesnou hlavičkou poslal domácí do vedení. Deset minut před koncem zahrávaly Počítky další pokutový kop. Tentokrát se exekuce ujal František Toman, ale ani druhou penaltu v utkání domácí celek neproměnil. V posledních minutách Rozsochy přitlačili Počítky do svého pokutového území, ale vyloženou šanci si nevytvořily. Počítky ve velice těžkém utkání zvítězily 1:0.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček: Velice těžký zápas. Hosté hrají o všechno a dle toho vypadalo jejich nasazení. Jsem rád, že jsme nakonec vstřelili jednu branku. Do příštího zápasu musíme naši hru zlepšit

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Dnešní utkání jsme odmakali od začátku až do konce. Hráčům patří velká pochvala, za vše co dnes předvedli. Bohužel jsme nepokryli jednu standartku domácích a tvrdě jsme za to zaplatili. Všem hráčům za předvedený výkon děkuji.

D. Šobej [-] - P. Beneš [-] , D. Odehnal [-] , M. Řeháček [-] , L. Sláma [-] - P. Hájek [-] (31. M. Kuřítko [-] ) , J. Mašek [-] , F. Toman [-] , A. Svoboda [-] (73. L. Kachlík [-] ) - P. Ločárek [-] (81. D. Bednář [-] ) , R. Halámka [-]