--

--

--

--

Hattrick Glasnoviče rozhodl utkání s Přešticemi, pražský tým doma vyhrál již popáté v řadě

24

Střetnutí mezi Aritmou Praha a Přešticemi se neslo především ve znamení dvou střelců. Na domácí straně zářil Glasnovič, zatímco na straně hostů Strejček. Z výhry se ovšem mohl radovat pouze jeden z hráčů. Nakonec to byl Glasnovič, který vstřelil hattrick a vystřelil svému týmu vítězství za 3 body.

Glasnovič si v domácím utkání proti Přešticím otevřel střelnici, když se během úvodní půlhodině trefil dvakrát v rozmezí 16 minut a poslal pražskou Aritmu do dvoubrankového vedení. Už to vypadalo, že další gól do přestávky nepadne, jenže krátce přední se prosadil Strejček, který vrátil Přeštice zpět do zápasu.

Gól do šatny hostující tým povzbudil a krátce po přestávce se mu dokonce podařilo vyrovnat. Strejček se prosadil podruhé v řadě a svým druhým gólem v utkání vyrovnal na 2:2. K radosti domácích fanoušků Aritmy ovšem nevymizela střelecká sliza Glasnoviče, který toužil po hattricku a osm minut před koncem na něj dosáhl, když svou třetí trefou v zápase vystřelil svému týmu tři body.