--

--

--

--

SK Rakovník zvítězil na hřišti poslední Plzně a sezónu může zakončit na třetím místě

2. L. Zoubek - 45. P. Duchoň , 53. J. Severin , 80. T. Pucholt (p.)
23

Fotbalisté SK Rakovníku vyrazili v předposledním 29. kole Divize A na hřiště již jistě sestupujícího Petřínu Plzeň, který podruhé v řadě prohrál, zatímco hosté naopak podruhé vyhráli a v tabulce se vyšvihli na třetí místo o bod před Soběslav.

Rakovník sice získal tři body, lepší vstup do utkání ovšem měli fotbalisté Plzně, které poslal již ve druhé minutě zápasu do vedení Zoubek. Poté to hodně dlouho vypadalo na to, že domácí budou odcházet do kabin spokojenější, jenže těsně před přestávkou vyrovnal na 1:1 Duchoň.

Vyrovnávací gól Rakovníku jako by zápas zlomil, protože zatímco vstup do prvního poločasu se domácím povedl, tak začátek druhého poločasu je nezachytil v dobrém rozpoložení. Severin osm minut po přestávce dokonal obrat a deset minut před koncem ještě přidal pojistku Pucholt, který se prosadil z pokutového kopu a upravil výsledek na 3:1.