--

--

Nový Bor nakonec skončil o bod poslední, o jeho umístění rozhodly v závěru sezóny Úvaly

5

Úvaly vyrazily k poslednímu utkání letošní sezóně Fortuna Divize B do Nového Boru, který byl celou sezónu poslední, v závěrečném utkání se ovšem mohl posunout na předposlední místo před Hrobce. Nakonec se tak ale nestalo. Úvaly vyhrály.

Úvaly po prohře na hřišti Tatranu Rakovník porazily Ostrou a na dobrý výkon z posledního utkání se snažily navázat na hřišti Nového Boru. Během prvního poločasu se jim ovšem střelecky nedařilo, a tak oba týmy odešly do kabin za stavu 0:0 a čekalo se na druhý poločas.

Úvodní gól padl krátce po přestávce, když se po necelé hodině hry prosadil Štěpánek, jehož gól byl nakonec vítězný. Nový Bor vyšel střelecky naprázdno a utrpěl třetí porážku v řadě, kterou v závěru střetnutí ještě podtrhli v rozmezí tří minut Andrle a Dudla. Výsledek zní 0:3.

SK Úvaly
SK Úvaly: „ Naše divizní mužstvo si v posledním kole poradilo na půdě Nového Boru a veze domů všechny body. Výhra 3:0.“