23.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

--

--

Branek se diváci dočkali až v penaltovém rozstřelu, ve kterém si Horky připsaly bonusový bod

11

Horky - Do Horek zavítal Spartak a očekával se atraktivní zápas, chyběly však góly.

Čekalo se na gól marně

Hrálo se bojovné utkání. Domácí trenér postrádal základní členy sestavy a to Murárika a Klaina, což bylo znát. Prvních dvacet minut byly Horky lepším týmem, ale pokaždé chyběla finální přihrávka, ze které by pramenily šance. V největší šanci se v prvním dějství octil Korec, ale netrefil bránu. Další rána pro domácí, Nádeníček musel nuceně kvůli zranění střídat.

Bez branek

Kdo očekával, že se druhý poločas změní ve střelecké hody, se pletl. Branka nepadla ani po změně stran.

Úspěšnější Horky

Konečně se objevil nějaký míč v síti. Domácí vyhráli v rozstřelu 4:3 a rozhodují penaltu proměnil Karásek.

FC Horky nad Jizerou
Aleš Kohout, trenér: "Nebyl jsem spokojen s nasazením některých našich hráčů, měl by se každý zamyslet nad vlastním výkonem, jestli na hřišti odevzdali vše! Ale stejně jsem rád, že jsme to ustáli a na penalty vybojovali dva body."

L. Michňa [-] - J. Horák [-] , M. Šťastný [-] , Z. Zahálka [-] , M. Karásek [-] - L. Cepka [-] , J. Hložek [-] , S. Smetana [-] (87. M. Bouda [-] ) - M. Korec [-] , B. Nádeníček [-] (40. T. Doležal [-] ) , R. Šimek [-] (69. A. Kohout [-] )