17.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

FOTO, VIDEO: Slabce o své vedení přišly, Kněževes rozhodla ve druhé půli

27

Slabce - To, že to ve Slabcích nebude mít nikdo jednoduché, se opět ukázalo zejména v prvním poločase. Domácí se dostali do vedení, ale Kněževes ve druhé půli zabrala a třemi góly si zajistila plný počet bodů.

Rychlý gól a poločasové vedení Slabec

Na Kněževes čekala ve Slabcích těžka práce, což domácí ukázali již od samého úvodu. Ve 4.min. měli hráči v zelených dresech k dispozici přímý kop. Lenner si špatně postavil zeď a Čiha se mohl jít radovat - 1:0. Po zbytek poločasu se Kněževes snažila o vyrovnání, ale defenziva Slabec odolávala. Festival zahozených šancí na hostující straně a brzký gól na té domácí znamenal překvapive poločasové vedení Slabec.

Přímý kop Čihy přes zeď na 1:0

Otočka a 3 body do Kněževsi

Co se nepovedlo v prvním poločase, to chtěla parta z Kněževsi učinit v tom druhém. Uběhla hodina hry, ale skóre zůstalo stále neměnné. Poté ale přišly dva slepené góly. V 62.min. se prosadil Holeček po centru Hertla a bylo srovnáno - 1:1. Minutu po něm šla Kněževes do vedení zásluhou Hanycha, který zužitkoval přihrávku za obranu od Vrábíka - 1:2.

Slabce ještě cítily šanci na vyrovnání, ale byla to znovu Kněževes, která se dostávala do šancí. Těch bylo sice dost, ale nebyly proměňovány. Gólman Lev se v brance nenudil, předvedl i jeden nádherný zákrok, ale na poslední gól v zápase od R. Čihaře byl i on krátký - 1:3. Hosté tak zápas otočili a všechny body putovaly do Kněževsi.

Gól Radka Čihaře na 1:3

FK Kněževes
Rostislav Hertl, záložník: "Zápas jsme vůbec nezačali dobře a už ve 4. minutě jsme po precizně zahraném přímém kopu prohrávali a začal typický zápas mužstva z popředí tabulky s mužstvem na poslednim místě. Domácí bojovali na hranici svých možností a my jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Ve druhé půli jsme zápas otočili třemi brankami a to jsme byli naší nemohoucností v koncovce ještě k soupeři milosrdní. Bylo to takové dosti průměrné utkání."

TJ Slabce
T. Lev [-] - M. Konopásek [-] , T. Macák [-] , M. Švarc [-] (46. T. Černý [-] ) , V. Melichar [-] , J. Černý [-] (87. R. Vejtasa [-] ) , J. Čiha [-] , J. Gajdoš [-] (77. P. Holý [-] ) , O. Cílek [-] , V. Schejbal [-] , T. Fencl [-]