18.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2017-2018

Zápas byl zrušen

Kolešovice znovu bez bodu, Olympie v závěru rozhodla

74. J. Herink , 86. J. Kovář - 18. M. Štícha (vl.) , 34. Z. Špimr , 90. Z. Špimr
25

Kolešovice - Domácí mohli napravit před zraky domácích fanoušků a fanynek špatný vstup do jarní části. Proti ním ale stála Olympie, která se chce v posledních svých zápasech vůbec blýsknout v co nejlepším světle.

Zápas odstartoval vlastní gól

První poločas nabídl dvě branky do stejné sítě. První kdo skóroval byl Štícha, ale bohužel pro domácí fans do vlastní branky - 0:1. Síť se za A. Herinkem znovu rozvlnila před přestávkou, když si míč letící od rohového praporku našel Špimr a hlavou trestal - 0:2. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Špimrova kadeř rozhodla

Cíl pro oba celky do druhé půle byl jasný. Blízko ke kontaktnímu gólu měl Daniš, ale toho musel zastavovat nedovoleně stáhnutím za krk Havel, který překvapivě za svůj zákrok uviděl jen žlutou kartu. Kolešovice to nepoložilo a po chvilce byla k vidění pohledná akce, když Houška vysunul J. Herinka a ten lobem překonal Němce - 1:2. Čas plynul a už se zdálo, že to hosté dotáhnou do vítězného konce, ale...

V 86.min. vyhrál vzdušný souboj Kovář s hostujícím brankářem a bylo srovnáno - 2:2. Po pěti minutách na hřišti slušná práce. Naději na bodový zisk ale definitivně vzal domácím v samém závěru opět Špimr, jehož "háro" mohli rakovničtí fotbalisté v kabině olíbávat - 2:3.

Olympie Rakovník
Zdeněk Špimr, záložník: "Náš tým byl celý zápas jasně lepší a v prvním poločase to dokázal vyjádřit i gólově. Po přestávce jsme hru kontrolovali, ale bohužel jsme obdrželi gól po chybě našeho gólmana a začal trochu strach o výsledek. Stalo se to, co nikdo nechtěl a chvilku před koncem po trochu sporné situaci bylo vyrovnáno. V poslední minutě se štěstí přiklonilo na naší stranu a vezeme tři body. Chtěl bych ale všem co přišli poděkovat, protože to odmakali, i když ne všichni byli fit."