Makram rozhodl v poslední minutě o výhře Roztok

21

Roztoky - Druhé utkání za sebou sehráli svěřenci Pavla Hrušky na domácím hřišti. Nyní jim byl soupeřem Oráčov, který padl naposledy v Chrášťanech. Nyní měl k bodům velice blízko, ale v poslední minutě vzal vidinu pokutových kopů hostům Makram.

Oráčov své vedení neudržel

I přes fotbalovější výkon domácích šel do vedení Oráčov a to hned ve 12. min. Autorem úvodní branky byl kapitán a zároveň i nejstarší hráč na hřišti Vachtl - 0:1. Ve 24. min. ale domácí srovnali, když se z přímého kopu trefil přízemní střelou kolem zdi Krůta - 1:1. Ve 37. min. šli domácí zaslouženě do vedení, když přihrávku Hrušky zužitkoval krásnou střelou Masarovič - 2:1. První poločas tak patřil domácím, kteří měli tlak, ale ne vždy ho dokázali vyjádřit zakončením.

Rozhodující gól za pět dvanáct

Roztoky se snažily hrát, ale v mezihře poslal nepřesnou malou domů Kaplan přes skoro celou šíři hřiště. Toho využil Bařtipán a tváří v tvář Vrábíkovi nezaváhal - 2:2. A když se o tři minuty poté trefil nádherně do šibenice Svatoň, padla na Roztocké povinnost co nejdříve dát gól a jejich hra také tak vypadala - 2:3. Z kombinačního fotbalu se stala nakopávaná.

V 78. min. se Roztoky dočkaly vyrovnání. Bureš nahrál Hruškovi a domácí pro tento zápas útočník se uvolnil do vápna a levačkou překonal Flajšingra - 3:3. Běžela poslední minuta zápasu a brankář hostí si vybral slabší chvíli, když propadlý míč skončil na tyči a odrazil se k Makramovi, který pohodlně uklidil do sítě a rozhodl tak o vítězství domácího celku - 4:3.

TJ Roztoky
Pavel Hruška, trenér: "Hráli jsme pohledný fotbal, byly k vidění hezké akce, ale přesto jsme jako první inkasovali my. Podařilo se nám vyrovnat a následně i vstřelit vedoucí gól. Soupeře jsme tlačili, ale ne vždy jsme se dokázali dostat až k zakončení. Ve druhé půli jsme dostali dva rychlé góly a přizpůsobili se hře soupeře. Po takové hluché části zápasu se nám podařilo vyrovnat a v poslední minutě vstřelit rozhodující gól. Musím ocenit i dobrý výkon rozhodčího."

Počet diváků: 40. Rozhodčí: STROUHAL Jiří - JELÍNEK Václav (N), SIEGEL Roman (N).