15.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Pedál hattrickem sestřelil Pavlíkov

22. M. Pedál , 41. J. Hošek (p.) , 57. M. Pedál , 70. M. Pedál - 34. Z. Ledvina
19

Řevničov - Pavlíkovští zajížděli v rámci 15.kola III.třídy do Řevničova, který šel do zápasu v roli favorita. Pavlíkov dokázal po prvním góle domácích srovnat, v řevničovském dresu ale zářil Pedál, a tak tři body zůstaly doma.

Opatrný rozjezd

Vstup do zápasu byl z obou stran opatrný. Postupem času se ale tempo zvyšovalo a jako první promluvil gólově Pedál, který z hranice šestnáctky udeřil hlavou a míč šel nad Melčem do síté - 1:0. Ve 34.min. se dostali ke slovu i hosté, kteří zvýšili obrátky a vyrovnaly zásluhou Ledviny - 1:1. Tímto výsledkem ale poločas neskončil, neboť po nedovoleném zákroku ukázal sudí Titlbach na penaltový puntík. Na něj si míč postavil Hošek a nemýlil se - 2:1.

Pedálův hattrick

Druhou půli načal lépe domácí celek, který byl také odměněn další brankou. Tu si zapsal Pedál - 3:1. Pavlíkov se snažil, k další brance se už ale nedostal. V 70.min. šli domácí do třígólového vedení, které zaznamenal svou třetí brankou Pedál - 4:1. Jak by řekl "Lavi" v seriálu Vyšehrad: "Hattrick, jakože tři góly." Domácí si zápas již pohlídali a zaslouženě brali plný počet bodů. V poslední desetiminutovce viděl červenou kartu Brož, ale to na zápase nic nezměnilo.

Zdroj: oficiální webové stránky Sparty Řevničov, upraveno redaktorem

SK Sparta Řevničov
Martin Tóth, obránce: "Dnešní utkání mělo svého hrdinu v podobě třígólového Pedála. I když se soupeři podařilo v prvním poločase vyrovnat, dalšími třemi brankami v dalším průběhu zápasu jsme strhli vítězství na svou stranu."

P. Tomeš [-] - J. Rais [-] , T. Bohatý [-] , J. Urbanovič [-] , J. Murčo [-] - J. Hošek [-] (69. P. Matějka [-] ) , J. Kolek [-] , P. Bohatý [-] , M. Pedál [-] - J. Fujera [-] , J. Husák [-] (72. D. Schneider [-] ) -