18.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Sýkořice své šance neproměnila, a tak se radoval Pavlíkov

17

Pavlíkov - V rámci 18. kola III.třídy zavítala Sýkořice na hřiště Pavlíkova, kde ji čekal těžký zápas. To se také potvrdilo nejen proto, že se hosté tak úplně nesešli. Neproměněnými šancemi posadili domácí na koně a ti nabídku přijali.

Brzký gól

Nejen v Janově padla branka už ve 2. min. Pavlíkovský Ledvina hned na samém začátku poslal svůj tým přesným zakončením do vedení - 1:0. I přes brzce obdržený gól Sýkořice pokračovala ve své hře a dostávala se do šancí. Tu největší neproměnil Slabý, který šel sám na Beneše, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo. První půle skončila jednogólovým vedením Pavlíkova.

Sýkořice svě šance nezužitkovala

Pavlíkov byl ve druhé půli aktivnější, hostujícím hráčům pomalu docházely síly. Po hodině hry přidal uklidňující branku Kindl - 2:0. V 75. min. se druhým svým gólem prezentoval Ledvina a v Pavlíkově bylo hned o něco veseleji. Obrovské šance měla ale také Sýkořice, ale při samostatném nájezdu ztroskotal jak Richter, tak po něm i P. Linc. Pavlíkov si tak připsal další cenné body do tabulky.

Sokol Sýkořice
Petr Kovařík, trenér: "Na zápas jsme se nesešli, a tak do něj musel zasáhnout i zraněný Klíč s Vančurou a na lavici padesátník Linc. Brzy jsme dostali branku, ale i tak jsme měli šance. Druhá půle už byla na morál, soupeř nás přeběhal a dal dvě branky. My šli zase dvakrát sami na gólmana, ale nedali jsme, a tak domácí slavili."