19.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Rychlý gól Romana Votroubka nastartoval hon na tři body

18

Čistá - Poslední celek soutěže přivítal na svém hřišti Pavlíkov, který zajížděl k zápasu v roli mírnějšího favorita. Fotbal je ale nevyzpytatelný, stát se může prakticky cokoliv a právě hosté dnes neměli svůj den. Domácí celek zápas jasně ovládl a již od první minuty směřoval za vítězstvím.

Tomáš Gebhart do poločasu snížil

Skóre se měnilo hned v 1. min. po střele R. Votroubka, který napřáhl za vápnem a rozvlnil síť za Benešem - 1:0. Čistá byla v prvním poločase lepším týmem, ale gólově to vyjádřila až ve 37. min. po střele Tesaře taktéž za vápnem - 2:0. O tři minuty později Pavlíkov srovnal. Střelu za vápnem dorážel na malém vápně T. Gebhart - 2:1. Čistá měla i další šance, trefila například břevno, ale další branka už nepadla, a tak šli domácí do kabin s jednogólovým vedením.

Definitivně rozhodl až Jiří Votroubek

Ve druhém poločase držel míč více Pavlíkov, ale nedokázal si vytvořit gólovou šanci. To naopak Čistá se do šancí opět dostávala, ale samostatné nájezdy neproměnil Jiří a Aleš Votroubkovi. V 80. min. se přeci jen domácí ještě jednou prosadili. J. Votroubek tentokrát samostatný nájezd zvládl a stanovil tak konečné skóre zápasu - 3:1.

TJ Čistá
V. Kratochvíl [-] - M. Jopa [-] (74. K. Pešek [-] ) , P. Ouřada [-] , A. Votroubek [-] , R. Votroubek [-] , M. Fidler [-] , J. Votroubek [-] , S. Tesař [-] , J. Votroubek [-] , P. Souček [-] , M. Koloc [-]

SK Pavlíkov
L. Beneš [-] - Z. Ledvina [-] , T. Kindl [-] , L. Polcar [-] , T. Gebhart [-] (46. M. Škrlant [-] ) , T. Hink [-] (65. V. Mašek [-] ) , A. Bureš [-] , K. Novák [-] (71. L. Gebhart [-] ) , P. Štorek [-] , M. Brož [-] , L. Kříž [-]

ŽK: 26. S. Tesař - 25. Z. Ledvina .
Hráči zápasu: R. Votroubek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: STROUHAL Jiří - GEBOUSKÝ František (N), ROLL Marek (N).