12.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2017-2018

Myslkovice nedaly béčku Ratibořských Hor šanci

5

Vedoucí celek si počínal suverénně. Jak utkání hodnotil kouč domácích?

SK Ratibořské Hory B
Roman Moravec, trenér: Ve druhém našem domácím jarním utkání jsme nastoupili proti suverénně vedoucímu mužstvu okresní III. třídy Sokolu Myslkovice. To se projevilo hned na začátku utkání, kdy jsme se dostali pod tlak soupeře a hned ve 2. minutě musel náš brankář předvést excelentní zákrok a zabránit jistému gólu. V 7. minutě se dva hráči soupeře ocitli sami před naší brankou, naštěstí ale naši branku přestřelili. V 11. minutě jsme již bohužel po nedůrazu v naší obranné činnosti inkasovali první branku a ve 21. minutě pak soupeř přešel přes tři naše hráče a pohodlně zvýšil na 0:2. My jsme se celý první poločas prakticky pouze bránili převaze soupeře a vytvořili jsme si pouze tři náznaky šancí bez přímého ohrožení soupeřovy branky. Druhý poločas jsme začali aktivněji a vytvořili jsme si i šance po střele Michaela Průchy, kterou vyrazil brankář na roh, následovaly pak šance Jaroslava Růžičky a Tomáše Pechánka, ale také bohužel bez využití. V 51. minutě zahrával soupeř rohový kop a neobsazený hráč pohodlně hlavou zvýšil na 0:3. V 58. minutě byla proti nám po faulu ve vápně nařízena penalta, ze které soupeř definitivně rozhodl o výsledku utkání a upravil na 0:4, v 68. minutě pak po rohovém kopu přidal pátý gól. Přesto měli naši hráči snahu výsledek alespoň zkorigovat, což se jim podařilo v 86. minutě, kdy po centru Tomáše Strady usměrnil obránce soupeře míč do vlastní branky. Chtěl bych všem našim hráčům poděkovat za účast, nasazení a bojovnost a našim věrným divákům za podporu. V dalším utkání nastoupíme v neděli 15.4. od 17.00 hodin na hřišti Sokola Planá nad Lužnicí B.

T. Hoffmann [-] - T. Pechánek [-] (71. L. Balík [-] ) , P. Komárek [-] , T. Strada [-] , A. Fišer [-] (84. J. Slunečko [-] ) , F. Růžička [-] , J. Růžička [-] , L. Jelínek [-] , S. Katolický [-] , P. Bláha [-] , M. Průcha [-] (63. M. Blovský [-] )

TJ Sokol Myslkovice
P. Polák [-] - V. Bína [-] , J. Vejvar [-] , F. Papež [-] - J. Spilka [-] , V. Karpíšek [-] (62. P. Podhrázský [-] ) , J. Peltán [-] , J. Hanzal [-] (81. V. Novák [-] ) - D. Vilím [-] , K. Pazdera [-] , O. Trtík [-]

Počet diváků: 70. Rozhodčí: Kluzák Josef st. - KINDEL Miroslav (N), ŘÍHA Josef (N).