22.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

--

--

Mochtín si z Kralovic odváží bod

24

Ryrovnaný zápas, který nakonec rozhodl až penaltový rozstřel. V něm byli úspěšnější domácí.

Domácí šli do vedení

Za slunečného a hodně teplého počasí se hrál v Kralovicích vyrovnaný duel. Do vedení šli domácí fotbalisté ve 26. minutě, kdy po dlouhém autovém vhazování se jim na třikrát podařilo překonat gólmana Petra Kodeše. Střelcem byl Pavel Koča - 1:0.

Hosté vyrovnali

Mochtín po přestávce přidal, chtěl vyrovnat a to se mu i podařilo. V 63. minutě se po dlouhém autu Jiřího Čeledy dostál do zakončení hlavou Jiří Dolejš a srovnal na 1:1.
Deset minut před koncem mohl o výhře Mochtína rozhodnout Jar. Pretzelmayer, ale jeho sólo na domácího gólmana brankou neskončil.
V samotném závěru utkání mohli naopak vítězství strhnout na svoji stranu domácí ze dvou závarů před Mochtínskou bránou.
Obrana hostů ale nebezpečí odvrátila.

Domácí získali bod navíc

Šlo se na penalty, ve kterých Mochtín v posledních zápasech vždy získával i druhý bod. Tentokráte tomu však bylo jinak. Petr Kodeš soupeři sice dvě penalty chytil, ale to nestačilo. Z hostujících hráčů penaltu neproměnili Jar. Cihlář, Jan Šafránek a tu klíčovou Petr Kodeš - druhý bonusový bod získaly Kralovice.

TJ Sokol Kralovice
R. Šott [-] - M. Bulín [-] , M. Kůsa [-] , J. Lavička [-] , J. Vlk [-] , T. Běhounek [-] , M. Chvosta [-] (78. M. Horyna [-] ) , M. Řenč [-] , F. Volín [-] , D. Hyneš [-] , P. Koča [-] (59. M. Pánek [-] )