26.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

V derby uspěly Býchory

23

Býchory dokázaly obratem odpovědět na dva góly domácích a ve druhé půli vstřelily rozhodující gól samy. Žiželičtí kontrovat nedokázali a proto si tři body odvážejí hosté.

Čtyři branky v poslední čtvrthodině

K derby do Žiželic přijely Býchory s torzem "A týmu, které doplnili hráči rezervy a dorostu. I domácí přistoupili k utkání volně a tak diváci sledovali klasický "pouťák".

Po úvodní bezbrankové půlhodině padaly góly v poslední patnáctiminutovce. Dvakrát šli domácí do vedení brankami Luďka Špačka, ale hosté vždy po pár minutách stihly po gólech Milana Kratiny a Radka Tafela vyrovnat.

Týmy tedy nesly do kabin vyrovnaný stav 2:2.

O třech bodech rozhodl Milan Kratina

Pět minut po pauze vstřelil Milan Kratina svůj druhý gól a dostal Býchory poprvé v zápase do vedení - 2:3. Bohužel pro všechny to byl poslední gól zápasu. Býchory tak odvážejí tři body a zůstávají v tabulce na čtvrté příčce. Žiželice po mocné jarní stíhačce končí desáté.

SK Žiželice
Luděk Špaček, trenér: K zápasu mohu jen říci, že se nám vůbec nepovedl. Hráči k tomu přistoupili, jakože o nic nejde.

SK Žiželice
M. Rokos [-] - L. Špaček [-] , J. Korčák [-] , M. Midloch st. [-] (37. A. Schánel [-] ) , D. Mical [-] (71. J. Hansl [-] ) , J. Novotný [-] , M. Bubeník [-] , D. Mejvald [-] , M. Živný [-] , V. Konhefr [-] (60. L. Bláha [-] ) , D. Chlupáč [-]

TJ Sokol Býchory
J. Kašpar [-] - P. Chlumský [-] , J. Křivský [-] (83. O. Havlík [-] ) , M. Kratina [-] (57. J. Vyhnánek [-] ) , M. Chvalovský [-] , K. Koubek [-] (80. P. Revenda [-] ) , M. Škopek [-] (71. M. Jakubů [-] ) , J. Teplý [-] , A. Chvalovský [-] , L. Funda [-] (46. M. Chlumský [-] ) , R. Tafel [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: ČEMUS Daniel - MIDLOCH Michal (N), JIRKOVSKÝ Zdeněk (N).