17.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Hulínská Admira v nedělním odpoledni loupila v Malenovicích

45. D. Torma , 71. D. Bartoň - 24. Z. Prokop , 60. D. Lukeš , 61. I. Csomor (p.) , 90. J. Miklík
13

Hulínská Admira zatím ukazuje své umění v jarních odvetách především na venkovních hřištích a nejinak tomu bylo i v Malenovicích. Hanáci vedli po poločasu o jednu branku. Domácí celek utkání ještě zdramatizoval, alu Hulín si už cennou výhru u druhého týmu tabulky vzít nenechal. Za zmínku stojí ještě dvě červené karty v utkání, po jedné na každé straně. Malenovice po minulé prohře v Březnici trochu ztrácejí dech dech a na vedoucí Veselou už mají desetibodové manko.

Hosté dokázali v první půli vstřelit dvě branky

V Malenovic se představila hulínská Admira a fotbaloví experti před tímto duelem věřili, že by zde mohla zabodovat a druhý celek tabulky náležitě zaskočit. Což se nakonec vyplnilo do puntíku a Hanáci si odvezli u horké malenovické půdy všechny tři body. "Do utkání jsme vstoupili aktivně, přesto to byli domácí, kteří v 9 minutě měli první šanci, ale Barták vyhlavičkoval míč z prázdné brány. My jsme udeřili ve 14. minutě, Csomor ve vápně obešel dva obránce, třetí jej fauloval a byla penalta. Tu proměnil sám Csomor a bylo to rázem 0:1. Ve 24. minutě jsme se znovu dočkali, Prokop střelou ve vápně, kterou tečoval obránce navýšil naše vedení již na 0:2. Hráli jsme stále aktivně a domácí jsme do šancí nepouštěli. Až ve 45. minutě jsme nezachytili domácí brejk a nepokrytý hráč zblízka snížil na 1:2. Tak končí první poločas", hodnotí první dějství hulínští funkcionáři.

Hosté přidali čtvrtou branku a vezou domů překvapivě tři body

"Ve druhé půli se snažili domácí srovnat skóre, ale byli jsme to naopak my, kdo skóroval, Miklík zpoza vápna vystřelil přes obránce, domácí brankář vysoký míč nezachytil, ten mu vypadl a Lukeš snadno skóroval do prázdné brány a to už jsme vedli 1:3. Domácí znervózněli, nacož doplatil domácí hráč v 64. minutě červenou kartou. Jenže v 68. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen i Barták a síly se vyrovnaly. V 70. minutě se znovu měnilo skóre, domácí hráč střelou ve vápně snížil na rodíl jediné branky - 2:3. Domácí vrhli všechny síly do útočení, měli několik šancí, které však neproměnili. V 91. minutě vysunul Štoll na půlce do odkryté obrany Miklíka, který šel sám na branaře a ten korunoval svůj výborný výkon brankou na 2:4 a bereme všechny tři body", spokojeně dodávají ke třem bodům v Malenovicích na webu hulínské Admiry.

FC Malenovice
facebook Malenovic: Zápas nám nevyšel podle představ, v závěru jsme mohli i vyrovnat, ale hosté nás potrestali čtvrtou brankou.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Odvážíme tak z horké půdy Malenovic překvapivě, ale zaslouženě 3 body po obětavém výkonu všech hráčů.

J. Mňaček [-] - Š. Válek [-] (67. M. Daněk [-] ) , M. Bartoň [-] , D. Paták [-] , R. Střelec [-] - M. Bartek [-] , P. Menša [-] (83. D. Galatík [-] ) , J. Kostka [-] , D. Torma [-] - P. Vichorec [-] (46. L. Gábor [-] ) , D. Bartoň [-] -

D. Vajda [-] - V. Dobeš [-] (76. S. Štoll [-] ) , M. Jurášek [-] , M. Nedbal [-] , J. Barták [-] , J. Miklík [-] , M. Zavadil [-] - J. Šenkyřík [-] , Z. Prokop [-] , J. Kubo [-] (48. D. Lukeš [-] ) - I. Csomor [-] -

ŽK: 31. D. Torma - 28. J. Barták , 53. M. Nedbal , 70. M. Jurášek . ČK: 64. J. Kostka - 67. J. Barták .
Hráči zápasu: D. Torma - J. Miklík , Z. Prokop .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: DOLEŽAL Radim - SKOPAL Jiří, GISTR Zdeněk (N).