20.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Rezerva Slavičína deklasovala hulínskou Admiru na jejím hřišti

37. J. Barták , 64. J. Barták , 77. A. Tabara - 15. V. Juřica , 28. V. Juřica , 48. V. Juřica , 53. F. Ondruš , 55. V. Juřica , 70. J. Fojtů (p.) , 72. V. Juřica , 78. L. Šebák , 82. Š. Havlín
14

Na fotbalové hřiště do Hulína zavítala slavičínská rezerva a místní pažit větších rozměrů mohl běhavým slavičínským mladíkům vyhovovat. Domácí celek se na domácí půdě výsledkově trápí a totéž lze říci i o Slavičínu. Sestavu hostí vystužili fluktuanti z A týmu Šťastný a Juřica, který byl nakonec ústřední postavou tohoto duelu. Sám nasázel domácím pět branek a Slavičané jich dali celkem devět. Diváci viděli dvanáct branek a zápas skončil hokejovým výsledkem.

Hosté se ujali jednobrankového vedení

"Ve 20. kole nastoupila rezerva Slavičína v Hulíně. Hrálo se na skvěle připraveném, obrovském travnatém hřišti v Hulíně za nádherného slunečného počasí. Domácí hrají již několik let téměř ve stejné sestavě, naproti tomu hosté jen proti minulému utkání nastoupili se šesti jinými hráči v základní sestavě. Po úvodní „oťukávací“ čtvrthodině udeřili hosté Juřicou, který nekompromisně zakončil přesný centr velmi aktivně hrajícího Überalla. Ve 28. minutě se po rohovém kopu nejlépe zorientoval opět Juřica a hosté vedli 0:2. Několik slibných akcí slavičínští neproměnili a tak po nákopu domácí obrany chybovala obrana hostí. Po faulu z nařízeného trestného kopu ve 37. minutě snížil přesnou střelou do šibenice domácí Barták na 1:2", viděli první půli fotbaloví činovnící FC TVD Slavičín.

Hosté si otevřeli ve druhém dějství střelnici

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, kteří hned ve 49. minutě zvýšili na 1:3 opět Juřicou, který prošel obranou domácích a završil hattrick. Domácí byli zaskočeni a přestali hrát. Hosté během pěti minut pohodlně zvýšili náskok Bartošem a opět Juřicou na 1:5. Domácí zcela složili zbraně, ale z diskutabilně nařízeného trestného kopu opět přesně trefil domácí Barták a snížil tak na 2:5. Domácí na chvíli pookřáli, ale v průběhu pěti minut hosté zvýšili po „červeném“ zákroku na Juřicu ve vápně, když pokutový kop proměnil Fojtů a hned po dvou minutách završil svou exhibici Vlastik Juřica, když prošel snadno rozhozenou obranou a svou pátou brankou zvýšil na 2:7. Zápas se dohrával již jen z povinnosti a domácím se podařilo ještě Tabarou snížit na 3:7, ale domácí již neměli sil, a tak hosté snadno vstřelili další 2 branky, nejprve nádhernou střelou Lukáš Šebák a pak po krásném úniku Šťastného přesně zakončil střídající Havlín a uzavřel účet utkání na rekordních 3:9.

FK Admira Hulín
Web Hulína: Hodnocení zápasu je z naší strany jednoduché, v první půli jsme ještě s hosty drželi krok, poločas skončil 1:2 pro hosty, když na dvě branky Juřici snížil z trestného kopu Barták. Druhá půle již byla jasně v moci Slavičína, hlavně hráč A týmu Juřica si dělal na hřišti co chtěl, dal sám 5 branek a tak hosté nám uštědřili nejtěžší domácí porážku v historii 1.B třídy. Nápravu budeme mít v neděli, kdy v 10 hodin hrajeme na hřišti poslední Lípy, kde se hraje takříkajíc o 6 bodů.

FC TVD Slavičín B
Jiří Váňa, trenér: Přesto, že dorost hrál v sobotu a áčko v neděli dopoledne, tak jsme měli problémy se sestavou. Nakonec jsme vše kvalitně poskládali a předvedli neuvěřitelné představení pro všechny diváky, zejména střelecky disponovaný Vlastik Juřica doslova ničil soupeře, kdy našim mladým hráčům ukázal kvalitu a produktivitu zakončení. Celý tým ale zaslouží obrovskou pochvalu za skvěle odehrané utkání, především ve druhé půli

D. Vajda [-] - M. Zavadil [-] , P. Janda [-] , J. Barták [-] , M. Jurášek [-] - Z. Prokop [-] , J. Šenkyřík [-] , J. Miklík [-] - I. Csomor [-] (60. P. Nedbal [-] ) , P. Motal [-] (84. E. Němec [-] ) , A. Tabara [-] -

M. Gergela [-] - R. Überall [-] (64. Š. Havlín [-] ) , L. Šebák [-] , M. Both [-] , V. Juřica [-] , D. Šťastný [-] , J. Fojtů [-] , M. Švach [-] , A. Bartoš [-] , F. Ondruš [-] , O. Šebák [-]

ŽK: 17. M. Zavadil , 70. P. Nedbal - 65. A. Bartoš . ČK: 80. P. Nedbal .
Hráči zápasu: J. Barták - J. Fojtů , V. Juřica .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SUROVEC Tomáš - KÝR František, MRŇKA Antonín (N).