25.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Předposlední Sehradice si doma vyšláply na Příluky

11

Do Sehradic zavítaly v sobotu  Příluky, které jsou již zachráněny, což se nedá říct o domácím týmu, jehož osud je v rukou ostatních celků z dalších soutěží. V první půli diváci viděli po jedné brance na každé straně, kdy domácí tým poslal do vedení zkušený Zavadil. Hosté srovnali Frolkem na poločasových 1:1. Ve druhém dějství rozhodli domácí o své výhře Maňasem a připsali si tak nakonec skalp silného protivníka.

Sehradice bojují o záchranu a v sobotu na jejich půdu dorazily Příluky, které se již zachránily. Domácí poslal do vedení zkušený Zavadil, za hosty ještě do přestávky odpověděl Frolek. Ve druhém poločase se prosadil pouze Maňas a díky němu si Sehradice připsaly důležité tři body do tabulky.