26.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

13. L. Sobotka , 48. K. Veber , 80. K. Veber , 83. K. Veber - 15. L. Denk , 20. T. Roubal , 24. T. Roubal , 40. J. Hauptmann , 49. J. Zeman , 68. L. Denk
9

Utkání mezi Rapidem B a Druztovou nabídlo bezstarostný fotbal a spoustu gólů. Druztová sice inkasovala jako první, ale v průběhu druhého dějství už vedla dokonce 6:2. Domácí v závěru ještě korigovali skóre, ale porážku 4:6 již nedokázali odvrátit.

Domácí šli do vedení, Druztová ale otáčela čtyřmi góly

Ani jednomu z týmů, které se jarem spíše protrápily, už vlastně o nic nešlo a tak se mohl hrát bezstarostný fotbal. Od začátku se tak hra přelévala ze strany na stranu a oba celky si vytvářely i spoustu gólových příležitostí. Jako první dokázali trefit míč do brány domácí, které poslal ve 13. minutě do vedení Lukáš Sobotka. Hned o dvě minuty později však srovnal Lukáš Denk a pak si hosté otevřeli střelnici. V rozmezí čtyř minut se tak hned dvakrát prosadil Tomáš Roubal a ještě do přestávky zvýšil na 1:4 hrající trenér Druztové Jan Hauptmann

Rapidu nepomohl ani hattrick Webera

Hned po změně stran snížil na rozdíl dvou gólů Kamil Weber, ovšem hosté odpověděli prakticky po rozehrávce zásluhou Jiřího Zemana – 2:5. Bezstarostný fotbal pokračoval a v 68. minutě ještě navýšil náskok Druztové svým druhým zásahem v utkání Lukáš Denk. V závěrečné desetiminutovce pak fotbalisté Rapidu ještě využili polevení soupeře a dokázali skóre korigovat. V 80. a 83. minutě se trefil Kamil Weber, který tedy zkompletoval hattrick a upravil výsledek na konečných 4:6. Druztová tak v nováčkovské sezóně obsadila v městském přeboru šesté místo. Rezerva Rapidu skončila po nepovedeném jaru jedenáctá.

TJ Sokol Druztová
Jan Hauptmann (hrající trenér): Chtěli jsme se rozloučit se sezónou vítězně, což se nám povedlo. Byl to otevřenější zápas, čemuž odpovídá i výsledek. Sice jsme prohrávali, ale ještě do poločasu otočili skóre čtyřmi góly. O přestávce jsme si řekli, že chceme držet míč a hrát tak, abychom si to nezkomplikovali. Sice jsme hned na začátku poločasu dostali gól, ale naštěstí jsme na to rychle odpověděli dvěma zásahy. Ke konci jsme už hodně polevili a soupeř toho využil ke korekci... Povedl se nám podzim, kde jsme nahráli hodně bodů. Jarem jsme se už trošku protrápili, ale konečné šesté místo určitě bereme.

SK Rapid Plzeň B
V. Kovařík [-] - P. Baroch [-] (46. O. Janout [-] ) , L. Sobotka [-] , M. Matoušek [-] , K. Veber [-] , R. Pour [-] , P. Kovářík [-] , D. Polívka [-] , J. Hlaváč [-] , V. Kosmata [-] , O. Baroch [-]

P. Purkar [-] - T. Roubal [-] , J. Hauptmann [-] (69. J. Ilgner [-] ) , P. Ženíšek [-] , P. Jirka [-] , L. Denk [-] , J. Šlauf [-] , L. Paďour [-] (33. J. Zeman [-] ) , M. Beránek [-] , V. Němeček [-] (46. O. Kosa [-] ) , P. Ježek [-]

ŽK: 51. J. Hlaváč - 36. T. Roubal .
Hráči zápasu: K. Veber - T. Roubal , L. Denk .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Doksanský Tomáš - ŠVANTNER František, OPALECKÝ Jiří.