20.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2017-2018

Lídr nadělil Kozmicím desítku

7. T. Kretek , 20. T. Sněhota , 32. T. Kretek , 40. O. Langer , 43. T. Kretek , 53. P. Boček , 60. T. Kretek , 67. D. Sikora , 78. D. Sikora , 85. O. Langer
14

Zcela jednoznačný zápas s krutým výsledkem pro Kozmice.

Ve vražděni neviňátek se změnil zápas prvních Bolatic a posledních Kozmic. Bolatice svůj střelecký galakoncert načaly už v 7. minutě, když střela Kretka byla tečovaná nešťastně hostujícím zadákem do kozmické klece - 1:0. Po dvaceti minutách hry vyrobila kozmická defenziva velkou chybu, kterou bezezbtyku využil s instinktem zabijáka Tomáš Sněhota - 2:0. Ve 32. minutě zahrával rohový kop Obrusník a Kretek hlavou poslal balon k tyči - 3:0. Ve 40. minutě dostal míč do běhu Langer a počtvrté pokořil hostujícího gólmana - 4:0. Tři minuty před pauzou dostal balon do vápna Kretek a přehodil kozmického brankáře a završil hattrick - 5:0. To ještě své šance zahodili Kretek, Langer a Tomáš Sněhota.

I ve druhé částí pokračovaly Bolatice v destrukci svého bezbranného soupeře z Kozmic. V 53. minutě nachytal domácí Boček na švestkách brankáře hostů, když  mu dalekonosná střela proklouzla mezi nohami až do sítě - 6:0. Po hodnině hry přidal sedmou branku Bolatic s chutí hrající Kretek - 7:0. Pak se dvakrát gólově prosadil Sikora, který nejdříve přeloboval brankáře a pak stál nakonci pěkné akci a zvýšoval postupně na 8:0 resp. 9:0. Desítku nakonec vstřelil Langer, který zkušeně přehodil nešťatníka v kozmické brance - 10:0.

FK Bolatice B
Rudolf Rataj (trenér): Nás nakopl vlastní gól co si dali hosté, a pak už jsme přidávali jednu branku za druhou.

TJ Sokol Kozmice B
Tomáš Král (kapitán): Nemám k tomu co říct. Nepodržel nás gólman, a pravý obránce. My netrénujeme a Bolatice byly o třídu lepším týmem.

P. Duda [-] - T. Kretek [-] , O. Langer [-] , D. Sikora [-] , P. Boček [-] , T. Sněhota [-] , T. Rataj [-] , M. Sněhota [-] , R. Obrusník [-] , V. Duda [-] , D. Sněhota [-]

T. Klimovič [-] - M. Janík [-] , R. Velc [-] , F. Konečný [-] , J. Kozák [-] , T. Král [-] (16. Š. Harazim [-] ) , M. Daněk [-] , J. Burda [-] , A. Dihel [-] , D. Rončka [-] , J. Holeček [-]

Hráči zápasu: P. Duda , V. Duda , T. Kretek .
Počet diváků: 44. Rozhodčí: KANIA Jaroslav - JARZAB Jaroslav (N), ŠULA Jan (N).