14.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Kozmice i v deseti přestřílely Oldřišov

5. L. Krcho , 18. D. Rončka , 51. L. Krcho , 60. T. Král , 67. M. Plaček , 78. M. Daněk , 83. L. Krcho , 89. A. Miketta - 2. P. Weczerek , 52. M. Ulička , 82. R. Kalo (p.) , 87. L. Samek
10

Kozmice sice hrály celý druhý poločas v deseti, přesto porazily Oldřišov o čtyři branky.

Kozmice ve svém posledním zápase přivítaly na svém hřišti mužstvo z Oldřišova. Oba týmy nastoupily ve značně slepené sestavě, a víc tento fakt vyhovoval Kozmicím. Vedení se ale ujal Oldřišov, když Weczerek dostal balon do běhu a zkušeně obstřelil domácího gólmana - 0:1. Kozmice vyrovnaly o tři minuty později, když se po straně protáhl Velc a před brankou našel Krcha, který byl neomylný - 1:1. Skóre otočily Kozmice v 18. minutě, když Rončka střelou zpoza šestnáctky nedal gólmanovi šanci - 2:1. Před pauzou byl vyloučen domácí Velc. Tento fakt ale pomohl Kozmicím. V 51. minutě po rychlém brejku zvyšoval na 3:1 Krcho. Oldřišov odpověděl hned vzápětí, když přihrávka pod sebe našla Uličku, který nechytatelně pálil do kasy - 3:2. Po hodině hry prošel Miketta přes tři hráče, a balon jako na zlatém podnosu nabídl Královi, který v pohodě zakončil - 4:2. Pátou branku přidal v 67. minutě po rychlé brejkové situaci Plaček - 5:2. V 78. minutě se krásně uvolnil Miketta, a přihrávkou pod sebe našel Daňka, který byl nekompromisní - 6:2. V 82. minutě byl faulován ve vápně Samek, a Kalo penaltu v pohodě umístil do domácí kasy - 6:3. Hned vzápětí dokončil svůj hattrick Krcho - 7:3. V 87. minutě Oldřišov ještě snížil, když Samek přehodil domácího gólmana - 7:4. Poslední slovo měly Kozmice, když utekl hostující obraně Miketta a svůj skvělý výkon korunoval brankou - 8:4.

TJ Sokol Kozmice B
Tomáš Král (hráč): Hráli jsme ve značně slátané sestavě, ale ani soupeř nebyl při plné síle. Navíc jsme poločas hráli o deseti, ale přesto se nám podařilo vyhrát.

SK Moravan Oldřišov B
Jaroslav Bielak (vedoucí týmu): Přijeli jsme s torzem sestavy. I já jsem musel nastoupit. Po poločase jsme prohrávali 2:1. a druhý poločas jsme hráli přesilovku, která nám vůbec nevyšla.

J. Kozák [-] - L. Ondrášek [-] (56. D. Vinárek [-] ) , J. Janík [-] , D. Rončka [-] , L. Krcho [-] , M. Plaček [-] , A. Miketta [-] , R. Velc [-] , T. Král [-] , D. Koval [-] (61. J. Holeček [-] ) , M. Daněk [-]

P. Mathias [-] - P. Grabec [-] (61. P. Fusek [-] ) , P. Weczerek [-] , J. Mrázek [-] (67. M. Dedek [-] ) , M. Ulička [-] , J. Gletník [-] , J. Bielak [-] , R. Kalo [-] , L. Samek [-] , A. Latton [-] , P. Latoň [-]

ŽK: 33. R. Velc , 77. L. Krcho - 87. P. Weczerek . ČK: 44. R. Velc .
Hráči zápasu: L. Krcho , A. Miketta .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: PRETSCH Adam - KONEČNÝ Filip (N), PIROŠ Kamil (N).