20.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Hošťálkovy uhrály cennou remízu i s devíti aktivními hráči

2

Hošťálkovy zavítaly do Janova, kde je čekal houževnatý soupeř. Situaci jim před utkáním ztížil fakt, že trenér měl k dispozici jen 9 hráčů, které doplnil bývalými hráči klubu.

Poločas bez branek

Hosté ve zbídačeném složení, bez náhradníků a s dvěma "internacionály" v základní sestavě vstoupili do utkání lépe a na soupeře vyvíjeli od prvních minut tlak. Větší šance si však vytvářeli hráči Janova, kteří ale ztroskotávali na skvěle chytajícím Adamcovi. Domácí ani hosté nakonec do konce poločasu nenašli recept na překonání obrany obou celků a tak se do kabin šlo za stavu 0:0

Hosté vyrovnali pět minut před koncem

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí a jejich snažení ulehčil i fakt, že jedenáctka hráčů Hošťálkov šla záhy do deseti. Zranil se totiž jeden ze stoperů hostujícího celku, a jelikož neměli hosté nikoho na lavičce, museli utkání "dokopat" v deseti mužích v poli. Početní převahu zužitkoval v 70. minutě Štěpán a poslal tak Janov do vedení 1:0. Hošťálkovy ale nechtěly nechat domácím nic zadarmo a přeskládaly obranu tak, že vzadu hráli ve dvou lidech a zbytek dobýval branku brankáře Petroviče.

Tlak hostí vyvrcholil v samém závěru utkání kdy srovnal na konečných 1:1 Ondřej Kubín.

FK Hošťálkovy
Kubín Ondřej: Odjížděli jsme se smíšenými pocity, mohli jsme vyhrát, ale zároveň k množství přítomných hráčů základní sestavy jsme čekali daleko horší výsledek. Nezbývá tedy říct nic jiného, než jen dobrá práce. Náš výkon se zápas od zápasu zvedá ze dna a snad příští neděli v Městě Albrechticích dosáhneme konečně vytoužené výhry.