19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2017-2018

--

Těškovice se dotáhly na první místo

12

report.....

-          K druhému jarnímu zápasu za krásného počasí jsme zavítali na hřiště Palhance.

-          Zápas jsme začali aktivní hrou, kdy jsme prvních cca 10 min soupeře nepustili ke hře.

-          Po tomto bloku našich neproměněných šancí se domácí, díky několika zaváhání naší obrany, dostávají do šancí, které naštěstí končí vedle nebo v rukavicích Romana Lazeckého.

-          Poté opět domácí nepouštíme ke hře a pokračuje další série našich neproměněných šancí z kopaček Honzy Šenka, Matěje Krayzla, Vladimíra Šenka

-          Ve 30.minutě se nám konečně podařilo skórovat z kopačky Daniela Juchelky, kdy si všimnul, že brankář domácích stojí na 16ce a velmi překvapivou střelou z téměř půlky hřiště dává nádherný GÓL – 0:1!

-          Ve 35.minutě navyšujeme skóre, kdy Libor Gelačák centruje z levé strany, Petr Lazecký sťukává Vojtovi Vavrečkovi. Ten bombou trefuje pouze tyč, míč se však odráží k Vladimíru Šenkovi a ten už se nemýlí – GÓL – 0:2!

-          Do konce poločasu domácí posíláme do několika zbytečných šancí, které vždy kryje Roman Lazecký.

-          Druhý poločas je obrazem toho prvního, kdy se domácí dostávají do šancí jen sporadicky, a to po našich zbytečných chybách. My opanujeme hru, ale nejsme schopni z mnoha šancí střelit další branku. Vojta Vavrečka jde sám na brankáře – nepromění. Honza Šenk po přihrávce od Vladimíra Šenka se z pětníku mýlí. Libor Gelačák po předchozí pěkné kombinaci ve středu hřiště, trefuje placírkou ze 16tky jen tyč.

Ondra Strojil efektivními nůžkami po centru zprava od Petra Lazeckého přestřeluje bránu.

-          V 88. minutě se nám konečně daří skórovat. Po kombinaci Ondry Strojila s Vojtou Vavrečkou se druhý jmenovaný zpoza 16tky již nemýlí – 0:3!

-          Zápas tímto skóre končí!

Závěrem chci poděkovat našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit i do vzdálenějšího Palhance. Zároveň je tímto chci pozvat na další utkání, které sehrajeme opět na venkovním hřišti.

TJ Palhanec
M. Nagy [-] - I. Pyszczyk [-] , Z. Put [-] (78. D. Kubíš [-] ) , M. Pospíšil [-] (55. M. Nagy [-] ) , D. Horný [-] (72. P. Vrbický [-] ) , T. Kokeš [-] , P. Štencel [-] , M. Stoniš [-] , D. Hendrych [-] , D. Stoniš [-] , D. Vrbický [-]

TJ Sokol Těškovice
R. Lazecký [-] - J. Krayzel [-] , D. Juchelka [-] (65. O. Strojil [-] ) , D. Illík [-] , J. Solnický [-] - P. Lazecký [-] , M. Krayzel [-] (46. B. Sroka [-] ) , V. Šenk [-] , J. Šenk [-] - L. Gelačák [-] , V. Vavrečka [-]

Počet diváků: 35. Rozhodčí: RUČKA Jakub - FICEK Miroslav (N), LAZECKÝ Přemysl (N).