Větřkovice opět nezaváhaly !!!

48. J. Hluchý , 77. A. Harazin , 84. A. Harazin - 51. D. Solný (p.)
14

Domácí družina byla nažhavená po dvoutýdenní pauze na další zápas,jelikož měla minulé kolo volno a především chtěla potvrdit ,že předešlá výhra nad Skřipovem nebyla náhodná a právem už si okolní ptáčci zpěváčci štěbetají o jarní štice soutěže.

V prvním poločase se dle neověřených informací nic zvláštního nestalo,za zmínku stojí snad jen průnik A.Harazina alias Haryronalda do vápna hostí ,jenž si chtěl vymodlit pokutový kop,sudí ovšem kontakt s brankářem nezahlédl.Jinak se hra odehrávala spíše mezi šestnáctkami a k vidění bylo pouze několik nepřesných střel a kombinací.

V druhém dějství domácí začali lépe kombinovat a hned v 48.minutě se dočkali kýžené branky, kdy Jan Hluchý tečovanou ranou zpoza šestnáctky rozvlnil síť poprvé - 1:0. Vzápětí ale přišel nešikovný zákrok domácího stopera a raduňští nabídnuté penalty nepohrdli,když nejlepší střelec soutěže D.Solný přidal již svou 28 branku – 1:1. Větřkovice se ovšem ničeho nezalekli a šli nekompromisně za svou další výhrou. Postupně podnikali nebezpečné výpady do obrany hostí, nejvíce byl vidět Adam Harazin a dočkal se v 77.minutě,když po úniku zprava přeloboval brankáře hostí,míč skončil na tyčce,a tak musel ještě obelstit kličkou obránce a poté již neměl problém zasunout do odkryté klece – 2:1. Další branku si domácí zaslouženě připsali po dalších 7 minutách ,když pronikající Haryronaldo byl nedovoleně atakován a kopal se přímý kop z nebezpečného prostoru. Sám postižený parádní placírou přes zeď stanovil skore na konečných 3:1 a připsal si stejně jako proti Skřipovu 3 veledůležité kanadské body (2+1). Tato jarní posila měla i náběh na hattrick,ale další povedenou střelu mu hostující brankář vyškrábl na tyč. Ze strany Raduně se ještě o slovo přihlásil opět kanonýr Solný,ale pěknou technickou střelu do víka mu spolehlivě chytající domácí brankář P.Alfakukol zneškodnil. Kromě strkanice u lajny se ještě odehrál jeden ‚zajímavý moment‘ ,když v závěru utkání musela přímo na hřiště přijet přivolaná sanitka a ošetřit domácího hráče P.Messikopla,který po tvrdém souboji utrpěl pravděpodobně lehký otřes mozku.

Autor: David Řehulka

Počet diváků: 43. Rozhodčí: HRUBÝ Václav - KOCIÁN Filip (N), HYMON Jakub (N).