--

Rýmařov přišel o výhru pár minut před koncem

13

Jiskra vedla ještě om minut před koncem 2:1, ale nakonec veze jen bod.

Ve dvanácté minutě poslal do velkého vápna centr z pravé strany Chalupa a naskočil si na něj Skalník, který ale hlavičkoval pouze těsně nad. V pětadvacáté minutě šel do šance Navrátil, ale domácí obránce zachytil přihrávku a z následného protiútoku se dostal míč až k Tomáši Dubovi, který obešel na hranici šestnáctky nejprve jednoho z obránců a následně i vyběhnuvšího brankáře a míč poslal do odkryté brány a Vrchovina vedla 1:0. Ve 34. minutě ale rozehrával Rýmařov přímý ko z pravé strany, který skončil na hlavě úplně osamoceného Jana Kolíska, který dokázal vyrovnat na 1:1. V poslední minutě prvního poločasu přišel dlouhý míč na levou stranu, odkud prišel centr, který proletěl celým vápnem a následně si jej zpracoval Petr Navrátil uvnitř vápna a střelou na vzdálenější tyč otočil vývoj utkání. Ještě ve druhé nastavené minutě měl ten stejný hráč šanci, když střílel opět uvnitř šestnáctky, ale tentokrát jen těsně minul domácí branku.

Ve druhém poločase dlouho diváci čekali na vážnou šanci. Až osm minut před koncem dostal do brejku na polovině hřiště míč domácí Tomáš Duba. Obhodil si jednoho z obránců a následně stíhán dalšími bránícími hráči šel sám na brankáře Rýmařova, kterého dokázal překonat přízemní střelou a vystřelil tak Vrchovině premiérový bod v Moravskoslezské fotbalové lize za remízu 2:2 s Jiskrou Rýmařov.

SK Jiskra Rýmařov
Milan Furik - Trenér Rýmařova: Byli jsme silní na míči i v kombinaci. První branka soupeře nás nepoložila. Náš výkon šel nahoru. Ale ve druhém poločase šel naopak spíše dolů. Remíza je spravedlivá a my ji bereme.