Petřkovice uspěly i v Brodě

19

Na vysoké vítězství nad Frýdkem navázaly Petřkovice další výhrou.

Hostující Odra Petřkovice v minulém kole překvapila vysokou výhrou nad Frýdkem-Místkem, který spadl z druhé ligy. Naopak domácí Uherský Brod po dobrém začátku, kdy i Moravskoslezkou fotbalovou ligu vedl přešel na mó, kdy se mu úplně nedaří. Hned v úvodu utkání to bylo vidět, kdy měli hosté převahu. Tu zužitkovali po půl hodině a jedné minutě. V té době poslal Petřkovice do vedení Lukáš Kania. Čtyři minuty před koncem prvního poločasu hosté svůj náskok ještě navýšili. Po standardní situaci z rohu hřiště se trefil Mario Telnar a zadělal tak domácím na čtvrtou prohru v řadě.

Hned šest minut po změně stran se ale domácí dostali zpět do hry. Zahrávali totíž rohový kop, po kterém si našel míč Richard David a poslal jej za záda Františka Chmiela a snížil na 1:2. V 71. minutě však hosté znovu odskočili na rozdíl dvou branek, když se podruhé v utkání prosadili po rohovém kopu. Tentokrát byl úspěšným střelcem Marek Neumann. Jenže radost a pohoda v hostujícím táboře vydržela pouze dvě minuty. S bleskovou odpovědi totoiž přišel domácí útočník Šimon Chwaszcz. Jenže Uherský Brod se už srovnání nedočkal. A tak počtvrté v řadě prohrál, tentokrá doma 2:3 s Petřkovicemi.

ČSK Uherský Brod
Martin Onda - Trenér Uherského Brodu: Nebyli jsme dnes horším týmem. Bohužel Petřkovice byly šťastnějším týmem a také o něco sympatičtější pánům rozhodčím, kteří je nechali hrát i rukama. Bylo toho dnes moc a nikdo s tím nic nedělá.

Počet diváků: 156. Rozhodčí: Machač Lukáš - DENEV Alex, VOSTREJŽ Ivan.