--

Otrokovice porazily Uherský Brod

15

Uherský Brod nadále neboduje, v Otrokovicích prohrál 3:1.

Domácí celek se dostal velmi rychle do brankového vedení. Ve třetí minutě ještě Jan Šohaj neuspěl. Ze standardní situace neuspěl ani o dvě minuty později hostující Kúdela, který jen těsně minul branku Semanka asi ze dvaceti metrů, ale v osmé minutě už se radovala domácí Viktorka. Jeden z hráčů centroval z pravé strany a brankář Jakub Dostál míč vyboxoval přesně na kopačku Jana Hladíka, který jej poslal z bezprostřední blízkosti do sítě. V desáté minutě na druhé straně Malenovský přestřelil. Ale radost domácích trvala přesně čtyři minuty, protože ve dvanácté minutě Uherský Brod srovnal krok. Hosté rozehrávali rohový kop z levé strany, ale otrokovičtí jej dokázali odvrátit pouze na vápno, kde si na míč naběhl Erik Hradil, jeho dělovka prošla hradbou těl, ale Semanko ji dokázal vyrazit, avšak pouze před sebe, kde si míč našel Šimon Chwaszcz a dorazil jej do odkryté branky.

V pětašedesáté minutě si Otrokovice vzaly zpět vedení. Z levé strany přišel do vápna prudký přízemní centr od Jiřího Kišky a u zadní tyče stál osamocený Michal Malý a míč jen pohodlně doklepl do prázdné branky. A o tři minuty později bylo rozhodnuto. Jiří Kiška si připsal po asistenci i branku. Dostal se do vápna na levé straně a brankář Dostál proti němu vyběhl a Kiška jej následně přehodil a pečetil konečné vítězství Otrokovic 3:1.

FC Zlínsko
Michal Hubník - Trenér Otrokovic: Jsem určitě spokojený, jako všichni. Hráči poctivě pracují, dali jsme první gól a plnili jsme všechno, co jsme si řekli. Pár chyb tam sice bylo, ale Brod má vysoké hráče a nakopával hodně balony.