Otrokovice dali Valmezu čtverku

7. J. Kiška , 76. J. Slaný , 88. M. Hladík , 90. Š. Vrána (vl.)
16

Dobrý začátek i konec byl klíček k úspěchu hostujících fotbalistů.

V sedmé minutě poprvé zahrozily hostující Otrokovice, ale na Hladíkův centr z pokutového území, který šel přes dva hráče žádný ze spoluhráčů nedosáhl. O minutu později se už ale Viktorka radovala. Po přihrávce z pravé strany pálil placírkou z jedné na zadní tyč Jiří Kiška a po zemi uklidil míč do sítě za brankáře Pobořila.

Ve druhém poločase dlouho trvalo skóre 0:1 pro Otrokovice. Další branky se diváci dočkali až čtrnáct minut před koncem a opět to bylo do sítě domácího Valašského Meziříčí. Jednalo se o dost podobný gól, jako byl ten první. Tento začal od výkopu brankáře Jelínka. Poté přišel vyhraný hlavičkový souboj a zatažený míč k brankové čáře, kde útočící hráč přesprintoval obránce a naservíroval míč na malé vápno Jakubu Slanému, který jej uklidil do brány. Dvě minuty před závěrečným hvizdem měly Otrokovice další vyloženou šanci, ale už to vypadalo, že se Valašské Meziříčí ubrání, ale míč domácí obránce odkopl jen na velké vápnou, odkud se míč odrazil zpět k bráně, kde číhal Michal Hladík a takovou krkolomnou střelou dostal míč i s pomocí tyčky potřetí za záda Pobořila. A aby toho nebylo málo, tak další branka do domácí sítě přišla ještě v devadesáté minutě. Hosté rozehráli rohový kop na krátko a následně přišel centr na zadní tyč, kam nabíhal jeden z hostujících hráčů, ale Šimon Vrána chtěl míč před ním uhrát, ale hlavičkou do protipohybu překonal překvapeného vlastního brankáře a tímto vlastním gólem ukončil tento zápas s konečným výsledkem 0:4. Valmez tak kvůli nepovedenému konci utrpěl debakl.

TJ Valašské Meziříčí
Marian Bedrich - trenér Valašského Meziříčí: Sice výsledek vypadá jednoznačně, ale až tak jednoznačné to nebylo. Byl to podle mě vyrovnaný boj a také remízový zápas. Dostali jsme klasicky brzo branku. Poslední dva obdržené góly nic neřešily.

L. Pobořil [-] - Z. Sovák [-] (52. M. Kundrát [-] ) , T. Dekleva [-] , Š. Vrána [-] , A. Michálek [-] - V. Žilinský [-] (80. P. Ryšánek [-] ) , O. Bartozel [-] - M. Šichor [-] , P. Furmánek [-] , M. Výmola [-] , I. Pop [-] (80. P. Gold [-] )