--

--

Těsná výhra rezervy nad Českým Brodem

10

Ve druhém kole divizní skupiny C přivítala pardubická rezerva Česká Brod. V bojovném utkání s minimem šancí rozhodla ve druhé půli střela Lukáše Kühnela z 58. minuty. Ve zbytku zápasu již rezerva taktickým výkonem těsnou a cennou výhru uhájila a připsala si první tři body do tabulky.

V první půli měl největší šanci Tischler, ale jeho střela po kombinační akci šla těsně nad. Hosté hrozili hlavně ze standardních situací a po dvou nebezpečných domácí podržel gólman Šmíd. Ve druhé půli rozhodla zápas povedená střela Kühnela, na kterou byl gólman Přibyl krátký - 1:0! Hosté šli samozřejmě za vyrovnáním, ale domácí těsnou výhru uhájili.

FK Pardubice B
Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Přestože se hrálo ve velikém vedru, utkání bylo bojovné, hrané ve slušném tempu a nasazení. Zápas moc vyložených šancí nenabídl, hosté hrozili spíše po standardních situacích a my ojediněle z rychlých brejků. O třech bodech pro nás rozhodla individální akce Kühnela, který prostřelil hostujícího brankáře. V náročeném programu posledních dní kluci utkání odmakali a za toto zasluhují velikou pochvalu. "

N. Šmíd [-] - L. Kühnel [-] , D. Šafařík [-] (91. D. Zelinka [-] ) , J. Březina [-] , E. Tischler [-] (46. L. Zelenka [-] ) , F. Kopřiva [-] , F. Jarosz [-] (92. M. Jirka [-] ) , V. Bureš [-] (87. J. Rek [-] ) , P. Kudrna [-] , R. Kašiar [-] (46. A. Rambousek [-] ) , M. Spěvák [-]