1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2018-2019

--

TJ Olympie Kožlany se štěstím vítězí

15. J. Šnajdr , 86. T. Hurt - 55. A. Pašek
11

Nováček soutěže TJ Olympie Kožlany chtěli vstoupit do nové sezóny výhrou. Čekal je ale soupeř, který okres hrál i minulou sezónu.

První poločas vyhráli domácí

Po úvodním oťukávání se podařilo jít do vedení domácímu celku. V 15.minutě využil svůj rychlý brejk Jiří Šnajdr, který udělal kličku brankáři a zakončil do prázdné brány. Poté měli více ze hry hosté. Kteří ale své šance nedokázali proměnit. V závěrečné desetiminutovce se akce přelévaly z jedné strany na druhou, ale skóre se do přestávky nezměnilo.

FK Ledce vyrovnaly ale nestačilo to

Do druhého poločasu vstoupily lépe FK Ledce a v 55.minutě po centru ze strany vyrovnal Aleš Pašek na 1:1. V dalších minutách pokračoval vyrovnaný zápas, obě mužstva si vypracovala několik příležitostí ke vstřelení vedoucí branky, ale brankáři své týmy drželi. Nakonec se v 86.minutě přiklonilo štěstí na stranu domácích a kapitán mužstva Tomáš Hurt po centru ze strany vsítil vítěznou branku na 2:1. Na kterou hosté už neměli čas reagovat.

TJ Olympie Kožlany
Jiří Švamberg: Podle mého názoru diváci viděli zajímavý, naprosto vyrovnaný a férový zápas s řadou šancí na obou stranách, ve kterém se v samotném závěru přiklonilo štěstí na naši stranu.

J. Švamberg [-] - L. Štrunc [-] , T. Kříž [-] , L. Frank [-] , T. Hurt [-] - V. Švamberg [-] , O. Hurt [-] (75. J. Vlček [-] ) , A. Čížek [-] , O. Berbr [-] - J. Hromada [-] (87. J. Fiala [-] ) , J. Šnajdr [-]