13.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2018-2019

--

--

10

V neděli odehrál Jáchymov své první utkání sezony v Chýši.

Nastoupil v sympatické omlazené sestavě. Čekalo se, že by mohli být domácím vyrovnaným soupeřem,ale opak byl pravdou. Po zápase bylo mezi diváky "rozčarování" a to, že jejich borci mohli dát klidně i více jak 10 branek. A v čem byl domácí celek lepší? Zkušenost a sehranost. To byly atributy, co rozhodly zápas. Hostující mužstvo, které bylo na hřišti po jaru úplně v jiné sestavě nejde zatracovat a hodnotit vyloženě v negativním smyslu. Snad jediná věc a to, že ve druhém poločase se hra rapidně zlepšila po vystřídání záložníka. Přišlo oživení a hra hostí byla na lepší úrovni než v prvním poločase. Mužstvu Jáchymova a jejím hráčům je potřeba dát čas na sehrání. To mohou potvrdit již v dalším kole, kdy hrají doma s Hazlovem, který prohrál na svém hřišti s D.Žandovem vysoko 2:8. Za zmínku stojí povedená branka hostujícího E.Janeczka, kterou uvidíte i ve videu.