3.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

Remíza Přibyslavi a Kožlí

14

Přestože bylo Kožlí v Přibyslavi trochu lepším týmem, tři body si odnést nedokázalo.

Těsné vedení hostů do půle

Do zápasu vstoupili malinko lépe hosté. Již v 8. minutě se dokázali i gólově prosadit, když se po průniku do šestnáctky z pravé strany trefil Pokorný. Přibyslavské zlobila především přesnost nahrávek, čehož Kožlí s radostí využívalo a vytvářelo si šance. Proměnit je však nedokázalo. Naopak na druhé straně po brejku doklepával do hostující brány Vostál a srovnal tak skóre. Již za tři minuty však hosté uzmuli vedení opět na svoji stranu a opět to bylo zásluhou Pokorného. To bylo do poločasu vše a na světelné tabuli tak svítilo 1:2.

Domácím se podařilo srovnat

Druhý poločas se začal velmi rychle kouskovat. Množství sporných situací zapříčinilo, že k fotbalovým výkonům hráči přidávali i svoje rétorické schopnosti. Horké hlavy ještě zahřívalo obrovské vedro. V 74. minutě se domácím podařilo srovnat, mezi střelce se opět zapsal Vostál. Hosté potom chtěli strhnout utkání na svou stranu. V 80. minutě nastřelil Matěna tyč, zanedlouho vykopávali domácí balon z brankové čáry a před samým koncem zápasu se ještě neujala Matěnova hlavička. Soupeři se tak rozešli po remíze 2:2 smírně, pro Přibyslav je to první letošní bodík, Kožlí už má body čtyři.

SK Přibyslav B
Adam Vostál, útočník: Z mého pohledu máme co zlepšovat protože se rozpadla skoro půlka týmu. Čtyři kluci odešli do áčka takže to bude teď těžší.

SK Kožlí
pan Radoš, trenér: Byli jsme lepší, měli jsme vyhrát. Zatímco naše šance byly vypracované, soupeř udeřil vždy z brejku.

J. Zvolánek [-] - P. Málek [-] , O. Kárník [-] , M. Votava [-] , A. Vostál [-] , M. Pátek [-] , T. Musil [-] (46. D. Tvrdík [-] ) , R. Musil [-] , A. Mikulinec [-] (53. J. Jirásek [-] ) , L. Furgeri [-] , J. Stejskal [-]

SK Kožlí
M. Šafařík [-] - P. Cicvárek [-] , A. Příhoda [-] , V. Šťastný [-] , K. Makovec [-] - J. Matěna [-] , M. Geher [-] , J. Makovec [-] , L. Pešek [-] - P. Janů [-] (68. T. Geher [-] ) , M. Pokorný [-] -

ŽK: 27. L. Furgeri , 78. R. Musil .
Hráči zápasu: M. Votava , R. Musil - M. Pokorný .
Místo: Přibyslav. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Muzikář Jaroslav - MUZIKÁŘ Ondřej, PRCHAL František (N).