2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

Hartvíkovice návrat do okresu nezvládly

11

Hartvíkovice si po sestupu z I. B. třídy připsaly porážku od Výčap v poměru 3:2

Hosté v závěru snížili domácí náskok

Výčapy přivítaly v prvním kole na svém hřišti Hartvíkovice, které minulou sezónu ještě válely v kraji a budou určitě usilovat o rychlý návrat. Domácí vlétli do zápau skvěle a Tomáš Pecka vstřelil ve 4. minutě první branku nové sezóny -1:0. Domácí tým byl nadále aktivní, čímž byl odměněn další brankou, kterou vstřelil ve 25. minutě Libor Kašpárek -2:0. Hosté se pak probrali a ve 39. minutě dokázali snížit Martinem Kopuletým na 2:1.

Hosté vyrovnali, ale domácí urvali výhru v závěru

Druhý poločas přinesl snahu hostujícího týmu o vyrovnání, což se nakonec podařilo v 54. minutě Davidu Kopuletému, který proměnil nařízenou penaltu proti domácímu týmu -2:2. Hosté byli dokonce blízko otočení výsledku na svoji stranu, ale nakonec nebrali žádný bod, protože v 89. minutě Tomáš Matoušek vystřílel domácím těsnou výhru 3:2.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Michal, hráč: Ve vyrovnaném zápase jsme byli blízko bodu, ale domácí šli za výhrou víc.