3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Horní Újezd v Blatnici nepřekvapil

20. M. Sova , 35. M. Sova , 48. M. Sova , 56. J. Trnka
17

Favorizovaná Blatnice nepřipustila na svém hřišti žádné komplikace a pohodlně zvítězila nad Horním Újezdem 4:0

Domácí dvakrát udeřili

V tomto utkání byl k vidění pohledný fotbal, kdy jako první mohli jít do vedení hosté, ale David Macháček sám před brankářem přestřelil branku. Na první branku se tedy muselo čekat do 20´minuty, kdy poprvé v utkání udeřili domácí. Po akci na jeden dotek přesně zakončil domácí střelec Sova. Tentýž hráč úřadoval znovu o 15´minut později, kdy se po akci jako přes kopírák znovu prosadil. Domácí mohli do konce první půle své vedení ještě navýšit ale do kabin se šlo za stavu 2:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Hosté hned od začátku druhé půle zatlačili domácí a vypracovali si několik slibných šancí, jenže všechny střely končily vedle nebo nad brankou. Ve 48´minutě završil krásnou střelou k tyči domácí kanonýr Sova hattrick. Hostům po inkasované brance upadl tlak a v 56´minutě inkasovali v utkání počtvrté, kdy se tentokrát po závaru v malém vápně trefil Jiří Trnka. Domácí ve zbytku utkání kontrolovali hru a hosty k ničemu vážnému nepustili. Blatnice i po druhém kole zůstává bodově stoprocentní.

SK Blatnice
Trnka Jiří st., trenér: V utkání jsme předváděli útočný fotbal a zaslouženě jsme vyhráli.