3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Lipník s Výčapy utrpěl doma výprask

17

Fotbalisté Lipníku dostali od hostujících Výčapů lekci z produktivity a prohráli vysoko 2:6

Hosté o dva góly lepší

Utkání pro domácí nezačalo dobře, když zbytečným faulem v 6. minutě nabídli hostům pokutový kop, který s přehledem proměnil Lukáš Jeleček. A v 22.minutě bylo ještě hůře, když po rohovém kopu zvýšil Pecka na 0:2 pro hosty. Poté se hra vyrovnala a ke slovu se dostali i domácí. Za obranu hostí si naběhl Jonáš, našel před brankou zcela volného Šťavu a ten se nemýlil. Domácí zvýšili tlak a snažili se o vyrovnání. Bohužel pro ně přišla další chyba v obraně a hosté těsně před poločasem zvýšili Kašpárkem na 1:3.

Hosté skóre ještě navýšili

Od začátku druhé půle se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí se sice snažili vstřelit kontaktní branku, ale hosté z Výčap kontrolovali hru. Běžela 66. minuta, domácí ztratili míč ve středu hřiště, hosté podnikli rychlý brejk a Tomáš Matoušek zvýšil vedení hostů na 1:4. Deset minut před koncem ještě snížil Peštál, domácí otevřeli hru a Výčapy do otevřené obrany ještě dvakrát udeřily a upravily na konečných 2:6.

Hajduk Lipník
Brabenec Jaroslav, trenér: Zcela zasloužené vítězství Výčap,kteří nás přehráli pohybem a větší chutí zvítězit.

M. Skoumal [-] - L. Žák [-] (75. V. Svoboda [-] ) , T. Brabenec [-] , J. Brabenec [-] , J. Čtvrtníček [-] , L. Macháček [-] (58. J. Fňukal [-] ) , A. Rohony [-] , J. Jonáš [-] (83. M. Peštál [-] ) , A. Kisela [-] , T. Pokorný [-] , M. Tretera [-]

Sokol Výčapy
M. Semerád [-] - L. Jeleček [-] , J. Dolák [-] , L. Kašpárek [-] , O. Pánek [-] , T. Kuchera [-] , T. Matoušek [-] , T. Pecka [-] , R. Kafka [-] , J. Jeleček [-] , V. Nikrmajer [-]

ŽK: 28. M. Tretera , 55. J. Brabenec , 70. J. Jonáš - 26. T. Kuchera , 63. L. Kašpárek .
Hráči zápasu: L. Kašpárek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - TORMOVÁ Vlasta, POKORNÝ Petr (N).