3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Jemnicko B si veze z Náměště B výhru

17

Hostující Jemnicko B si po zahajovací porážce zlepšilo náladu na hřišti Náměště B, kde zvítězilo 2:3

Hosté šli dvakrát do vedení

V Náměšti se představily dva rezervní týmy. Hostující Jemnicko zde v minulé sezóně dokázalo zvítězit 2:0 a na tento výsledek tak určitě chtělo navázat i nyní. A to se jim také začalo dařit, když je v 17. minutě poslal do vedení Jiří Anděl -0:1. Domácí ale svojí bojovností dokázali ve 26. minutě vyrovnat Markem Stachovičem na 1:1. Jenže hosté ukázali, že se jim v Náměšti daří a ve 36. minutě je opět poslal do vedení Pavel Nevrkla -1:2.

Hosté si výhru pohlídali

Druhý poločas svedl urputnou bitvu o body, ke kterým pak bylo v 71. minutě nejblíže Jemnicko, které poslal do dvougólového vedení střídající teprve patnáctiletý Jakub Dřímal -1:3. Domácí se snažili alespoň zachránit bod, ale přišlo v 88. minutě pouhé snížení Martina Křivánka z pokutového kopu na konečných 2:3.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Jemnicko B tentokrát vyjelo na hřiště soupeře, do Náměště nad Oslavou. Domácí byli celkově lepší po celou dobu zápasu, ale neproměnili své šance. Nám se podařilo využít naše šance a dovést je ke zdárné koncovce.