2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Dukovany B doma nezaváhaly

16. P. Pislcajt (p.) , 42. J. Černý , 52. P. Pislcajt , 78. P. Pislcajt , 87. J. Dvoran - 44. M. Pavela , 49. M. Pavela
13

Moravské Budějovice B v úvodním zápase sezóny nedokázaly v Dukovanech bodovat po prohře 5:2

Domácí o gól lepší

Domácí Dukovany B hostily v prvním zápase sezóny Moravské Budějovice B. Domácí se ujali vedení v 16. minutě, kdy proměnil pokutový kop Petr Pislcajt. Hra byla nadále vyrovnaná a obě mužstva si vytvořily spoustu brankových příležitostí. Skóre se měnilo podruhé až ve 42. minutě, kdy vyslal Pislcajt kolmici za obranu a Josef Černý tváří tváří v tvář prostřelil brankáře Dvořáka. 2:0. Hosté odpověděli brankou do kabin ve 44. minutě, kdy se po zaváhání domaci obrany prosadil Michal Pavela a uzavřel tak poločasové skóre na 2:1.

Petr Pislcajt pomohl domácím hattrickem

Do druhé půle vstoupili lépe Budějovice, kdyz se opět prosadil Pavela a vyrovnal na 2:2. Domácí se o 3 minuty později opět ujali vedení, když se po volném přímém kopu prosadil opět Pislcajt. V 55. minutě došlo k nechtěnému střetu hlavami domácího Soukupa a hostujícího Stehlíka. Hostující Stehlík byl u hřiště odnesen na nositkach a muselo dojít k určenému střídání. Hosté se snažili o vyrovnání ale nezdařilo se. V 78. minutě se po třetí prosadil Pislcajt a završil tak hattrick. Na konečných 5:2 navýšil skóre Dvoran a dopaci tak uhráli všechny 3 body

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: Hra byla zpočátku vyrovnaná a až po soupeřově vyrovnání jsme si postupem vybojovali uklidňující náskok

M. Křišťál [-] - L. Pelán [-] , F. Smysitel [-] , P. Jílek [-] - P. Pislcajt [-] , J. Černý [-] , V. Soukup [-] (57. P. Beneš [-] ) , J. Jelínek [-] - D. Štork [-] (70. M. Křišťál [-] ) , M. Fojtášek [-] , K. Krys [-] (81. J. Dvoran [-] ) -