3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Moravské Budějovice B slaví první výhru

12

Nováček soutěže z Moravských Budějovic si připsal hned ve svém prvním domácím zápase první výhru v soutěži proti rezervě Koutů

Domácí o gól lepší

Moravské Budějovice B se utkaly s dalším rezervním týmem z Koutů a chtěly při svém postupu zabodovat. Oba týmy hrály opatrně až do 34. minuty, kdy poslal domácí tým do vedení Tomáš Michal -1:0.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas už přinesl více gólových momentů a o jeden z nich se postaral domácí Michal Černý -2:0. Hosty vrátil do zápasu o pět minut později Michal Smejkal a snížil na 2:1. Hosté dlouho drželi šanci na nějaký bodový zisk, ale to vše vzalo za své v 84. minutě, kdy vrátil klid na domácí kopačky Mario Premar, jehož gól na 3:1 znamenal první body pro Moravské Budějovice.

SK Kouty B
Smekal Michal, hráč: Domácí si zaslouženě dokráčeli pro tři body.

SK Moravské Budějovice B
O. Dvořák [-] - O. Nedvědický [-] , T. Michal [-] , M. Černý [-] (67. M. Premar [-] ) - Z. Škoda [-] , M. Pařízek [-] , M. Buďa [-] , R. Jelínek [-] , K. Svoboda [-] - J. Kvapil [-] (76. M. Premar [-] ) , M. Pavela [-]

ŽK: 42. T. Michal , 90. R. Jelínek .
Hráči zápasu: T. Michal - M. Smejkal .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - MAAR Michal (N), POVOLNÝ Josef (N).