Šebkovice B doma nestačily jasně na Třebenice

12

Hostující Třebenice si i nadále udržuje neporazitelnost a to díky výhře v Šebkovicích B

Hosté v první půli nadělovali

Domácí začali aktivně a již v deváté minutě šli do vedení po gólu Pecky. I po gólu domácí svoji aktivitu udrželi, k další brance to ale nevedlo. Naopak hosté vyrovnali, za dvě minuty už vedli a za devět minut to bylo už 1:4. S tímto výsledkem a bez vyloučeného Pecky skončil první poločas.

Hosté ještě skóre navýšili

Na začátku druhé půle snížil Eberl a vypadalo to, že se zápas zdramatizuje. Domácí si i nadále vytvářeli slibné příležitosti, proměňovat je však nedokázali. A tak se opakoval podobný scénař jako v prvním poločase. Hosté utekli a vstřelili pátou branku. Deset minut na to uzavřeli skóre na 2:6.

TJ Sokol Šebkovice, z.s. B
Pitour Jan, hráč: Hosté ukázali svojí kvalitu a budou patřit k favoritům na postup.

Počet diváků: 100. Rozhodčí: SYROVÝ Ondřej - KOŘÍNEK Miroslav (N), CEJPEK Radek (N).