3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

Kučerův hattrick rozhodl

33. P. Kučera , 48. P. Kučera , 58. V. Ambrož , 74. P. Kučera (p.)
46

Rozsochy si připsaly první tři body v soutěži, když porazily Křoví rozdílem třídy.

Domácí vedli o branku

Domácí začali utkání dvou týmů, které bojovali v loňské sezóně o záchranu, aktivněji a hned v první minutě Urbánek krásnou zatočenou střelou trefil břevno hostující branky. Další šanci měl ve třetí minutě Juračka, ale jeho hlavička skončila v náručí hostujícího gólmana. Hosté se snažili dávat dlouhé míče za obranu na nabíhající hráče, ale domácí si s nimi dokázali poradit. Střeli a náznaky šancí hostů končili mimo nebo na pozorné obraně. Až ve dvacáté minutě se nebezpečně obtočil kolem obránců Hodžič a vystřelil. Patrik Juračka ovšem skvěle zasáhl a poradil si i s následnou dorážkou. Domácí o sobě dali vědět vzápětí, kdy krásný centr Urbánka hlavou neumístil do branky Kučera. Tentýž hráč se dokázal prosadit ve 33. minutě, když svým důrazem vybojoval míč a krásnou střelou poklidil míč k levé tyči. 1:0
Ve čtyřicáté minutě hosté po odvráceném centru netrefili z velkého vápna branku. Domácí měli do poločasu ještě jednu vyloženou šanci, ale Kučera nájezd na brankáře neproměnil. Po vyrovnaném poločase šli do kabin spokojenější domácí.

Kučera zkompletoval hattrick

Druhý poločas začali domácí velice aktivně a nepouštěli hosty příliš k míči. Ve 48. minutě vybojovali domácí rohový kop, k zahrávání se postavil David Juračka, dlouhým míčem našel na zadní tyči Šibora, ten vrátil míč skvěle hlavou pod sebe na Kučeru a střelec domácích hlavou rozvlnil síť podruhé. 2:0
Domácí tým dále diktoval tempo hry a hosté byli jako na kolotoči. Za zmínku stojí střela Davida Juračky těsně mimo. V 58. minutě se domácí radovali po třetí, Ambrož zatáhl míč po pravé straně a jeho centr krásně zapadl za zadní tyč. 3:0
Hosté se snažili, ale jejich šance zachytávala dobře organizovaná obrana, skvělý brankář nebo vlastní nemohoucnost. Příkladem může být šance, kdy postupoval hostující hráč na brankáře domácích, ale svou prudkou střelu umístil jen do spojnice břevna s tyčí a následný odraz skončil před brankovou čarou, kde ho domácí dokázali bezpečně odkopnout. Bureš trefil krásnou střelou z přímého kopu tyč a dvě střely Padrtky také neskončili brankou. Domácí se radovali ještě jednou, když v 74. minutě zahrával po ruce hostů penaltu Kučera a přesnou střelou k tyči dovršil svůj hattrick. 4:0
Další šance domácích už zůstali nevyužity, ale i přesto byli domácí fanoušci s výkonem svých hráčů velice spokojeni a odměnili je na konci zápasu zaslouženým potleskem.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Po první vyrovnané půli, kdy jsme dokázali vést 1:0, jsme do druhé půle vstoupili velice aktivně a prosadili se i gólově. Chtěl bych za dnešní výkon pochválit celé mužstvo, myslím si, že jsme zvítězili zaslouženě.