Bítýšku spasil ve druhé půli Vařílek

25

Osová Bítýška si připsala druhé vítězství v soutěži a po dvou kolech vede tabulku.

První poločas branku nepřinesl

Vařílek vystřelil výhru

SK Osová Bítýška
Marek Vařílek: Těžké utkání proti důraznému soupeři. První poločas byl velmi vyrovnaný bez velkých brankových příležitostí. V druhém poločase jsme si vytvořili více šancí. Proměnit jsme však dokázali pouze jedinou a dvakrát zazvonila tyč za hostujícím brankářem. Myslím, že jsme byli o tu jednu branku lepší a zaslouženě vyhráli.

TJ Věchnov
David Starý:

J. Řeháček [-] - A. Trojan [-] , T. Karmazín [-] , P. Večeřa [-] - P. Karmasin [-] , O. Zeman [-] (88. A. Karásek [-] ) , J. Malý [-] (46. M. Navrátil [-] ) , L. Sýkora [-] , P. Antoš [-] - M. Kulík [-] (75. T. Malý [-] ) , M. Vařílek [-] -

TJ Věchnov
D. Starý [-] - O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , J. Juračka [-] (60. P. Nosek [-] ) , V. Kroupa [-] , P. Kučera [-] , V. Martinek [-] , J. Šípek [-] (72. F. Uhlíř [-] ) , D. Uhlíř [-] , J. Pokorný [-] (85. T. Bukáček [-] ) , J. Vrbka [-]

ŽK: 41. L. Sýkora , 80. P. Večeřa - 68. D. Uhlíř , 80. O. Ostrýž .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: MYŠKA Roman - CHYTKA Zdeněk (N), BŘEZINA Jaroslav (N).