2.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

Bruntál převálcoval Kylešovice

7

k zápasu se vyjádřil René Černohorský

FK Kylešovice
René Černohorský (trenér mužstva FK Kylešovice):: Domácí tým doplněný o hráče "A" mužstva byl zcela jasným pánem na hřišti a my jsme se pokoušeli vzdorovat pouze 10 minut. Bruntál pak zcela jasně vzal otěže zápasu do svých rukou a po našich třech hrubkách v defenzívní činnosti a jednom přímém kopu z 30 metrů jsme v poločase prohrávali 4:0. Chvíli jsme sice propadli beznaději a nesehranost našeho mužstva byla znát, přesto jsme se v 2. poločase pokusili vytvořit si tři šance, které zaváněly gólem. Nezužitkovali jsme je však a naopak jsme tři branky obdrželi. V dnešním zápase jsme neměli sebemenší možnost uspět a výsledek pro nás není vůbec krutý, ale velmi spravedlivý. Jednotliví hráči našeho mužstva se musí navzájem více poznat, nesmíme dělat žákovské chyby a musíme jít do každého dalšího zápasu s větším odhodláním zvítězit, skórovat a bodovat. Jenže bez nasazení a bojovnosti to opravdu půjde jen velmi stěží! Domácím gratuluji za lehký zisk tří bodů a přeji jim hrát v horní polovině tabulky 1.B. třídy...