Chropyně s jistotou zvládla domácí zápas s Loukami

20

Louky zavítaly do Chropyně a chtěly zde navázat na svoji první letošní výhru, kterou před týdnem s Jaroslavicemi zařídil obojživelník Ondřej Pavelka. Domácí celek si přivezl dva body z horké lužkovické půdy a nakonec si s Loukami poradil. Střelecky aktivní byl Menšík, který dal dvě branky a jednu trefu přidal Štěpánek. Chropyně tak bere tři body a tabulkou stoupá do vyšších pater.

Domácí celek poslal do vedení Štěpánek

Fotbalisté Chropyně si v 6. kole poradili s Loukami. Chropyně v posledních kolech prokazovala zlepšenou formu a tu nakonec potvrdila i v utkání s Malenovicemi. Hosté se naopak trápí hlavně střelecky a bez branek se body získávat prostě nedají. Domácí tým nasměroval za dalšími třemi body Štěpánek, který v 17. minutě využil svoji příležitost a otevřel skóre utkání. Hosté se ve zbytku první půle snažili o vyrovnání, ale směrem dopředu příliš nebezpeční nebyli. Chropyně byla nebezpečnější a ve druhé půli zužitkovala další šance. Na 2:0 zvyšoval v 57. minutě Menšík, který pak pečetil jasnou tříbrankovou výhru domácího celku. Chropyně si připisuje tři body, hosté na další body budou muset čekat.

Domácí byli střelecky efektivnější, vstřelili další branky

V prvním poločasu tak měli mírně navrch domácí fotbalisté, kteří vedli zásluhou Štěpánka. Hosté ale cítili svoji šanci na vyrovnání, ve svých řadách mají několik šikovných fotbalistů, kteří dokáží své šance proměnit. Ve druhém dějství se hra srovnala, ale nástup hostí zastavila druhá vstřelená branka domácího celku, jejímž autorem byl Menšík. Pro hosty už byla dvoubranková ztráta nedostižná a domácí celek přeci jen ukázal v tomto duelu více zkušeností, vždyť někteří fotbalisté Chropyně ještě před nedávnem působili v Krajském přeboru. Definitivní podobu výsledku dal v závěru znovu Menšík a domácí celek nakonec dokráčel k pohodlné výhře o tři branky. Hosté odjíždějí do Louk s prázdnou a budou se muset soustředit na záchranářské derby s Přílukami.

FK Chropyně
fanoušek Chropyně: Jasná výhra našeho týmu, hosté toho dopředu moc nepředvedli...

SK Louky
web SK Louky:

FK Chropyně
D. Koláček [-] - D. Hrabal [-] , P. Železný [-] , M. Nehoda [-] , M. Menšík [-] , J. Štěpánek [-] , T. Machů [-] , M. Panáček [-] (71. M. Sanislo [-] ) , L. Stratil [-] , L. Šeděnka [-] , R. Knapík [-]

SK Louky
R. Janča [-] - J. Kadlík [-] , P. Janča [-] , T. Malota [-] (57. J. Kovařík [-] ) , M. Janota [-] , M. Bača [-] (69. V. Bartoň [-] ) , M. Pavelka [-] (35. D. Dlouhý [-] ) , T. Caudr [-] , P. Kuchárek [-] , R. Mikač [-] , L. Horák [-]

Hráči zápasu: M. Menšík , J. Štěpánek - T. Caudr .
Počet diváků: 15. Rozhodčí: DOSTÁLEK Josef - POLÁŠEK Aleš (N), ŠTĚTINA Miroslav (N).