6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Holešovská rezerva si proti Malenovicím s chutí zastřílela

23. T. Zakopal , 25. B. Šuba (p.) , 66. T. Zakopal , 86. M. Hasala - 70. M. Bartek
20

Holešovská rezerva hostila na svém hřišti Malenovice, které po dobrém začátku poněkud vypadly z tempa. Naopak domácí nováček podává solidní výkony a byl v tomto utkání favoritem. Domácí už po půli vedli o dvě branky, ve druhém dějství si svůj náskok v pohodě ohlídali a berou z tohoto duelu zasloužené tři body.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky

"Můžu hodnotit pouze druhý poločas, snažili jsme se dát kontaktní branku, místo ní jsme však dostali třetí. Sice jsme snížili po individuální akci Bártka, ale domácím jsme umožnili po rohovém kopu vstřelit čtvrtý gól a pak už jsme neprosadili. Spoléháme jeden na druhého, že někdo udělá něco za nás a pokud si v hlavách neuvědomíme, že je potřeba dát týmu všechno, budou výsledky stále takové. Domácí vyhráli zaslouženě, byli lepší v kombinaci i pohybu. My se musíme zaměřit na další utkání a pokusit se nepříznivou sérii nějakým způsobem zlomit", říká k duelu brankář malenovického klubu Adam Juráň

Domácí celek si tříbodovou výhru v pohodě ohlídal

Béčko Holešova si bez vážnějších problémů poradilo s posledními Malenovicemi. Domácím borcům k třetímu letošnímu vítězství pomohly dvě slepené branky ve 23. a 25. minutě. Nejprve se prosadil Zakopal, vzápětí proměnil pokutový kop Šuba. Holešovští hráči se uklidnili a zápas kontrolovali. V 66. minutě navíc Zakopal svým druhým gólem v zápase zvyšoval na 3:0. Malenovice dokázaly porážku zmírnit, když se trefil Bartek, ale poslední slovo měli domácí. Triumf Holešova završil v závěru Hasala.

SFK Elko Holešov B
web Holešova:

FC Malenovice
Adam Juráň, brankář: Stále to není z naší strany ono, spoléháme jeden na druhého a zatím se nám nedaří. Domácí vyhráli nakonec zaslouženě.

M. Oral [-] - L. Zakopal [-] (66. J. Menšík [-] ) , T. Zakopal [-] (75. M. Machálek [-] ) , M. Bačík [-] (78. M. Karol [-] ) , J. Dubec [-] , R. Paštěka [-] , J. Leško [-] (46. O. Zaoral [-] ) , T. Münster [-] , B. Šuba [-] , M. Olša [-] , M. Hasala [-]

Š. Dočkal [-] - M. Struška [-] , R. Střelec [-] , P. Vichorec [-] , Š. Válek [-] , M. Daněk [-] (46. A. Juráň [-] ) - P. Menša [-] (75. L. Otrusina [-] ) , M. Bartek [-] , J. Kostka [-] - A. Šenkeřík [-] (78. R. Jašík [-] ) , D. Hynčica [-]

ŽK: 54. R. Paštěka , 58. M. Bačík , 84. T. Münster , 90. J. Dubec - 74. P. Vichorec , 84. J. Kostka , 85. Š. Válek .
Hráči zápasu: T. Zakopal , M. Hasala - R. Střelec .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: FRANTIŠÁK Václav - STODŮLKA René, PAVLICA Jiří.